Konum
Lütfen konumuzunu seçiniz.

Şu an kullandığınız adresi veya konumunuzu seçerek bölgenize özel aynı gün teslim edilebilecek ürünleri görüntüleyebilirsiniz.

0
Sepetim
Markalar

Üretim Tarihi

Genişlik
Çap
Bijon Ölçüsü
Offset
Renk Kodu
Bijon Sayısı
Göbek (Porya) Ölçüsü
Desen
Fiyata Göre
Min: - Max:

Egea Jant

7.0X16" PCD 5X98 RC 294 SILVER ET35 58.1 mm JANT2697

RC (RC-JANT2697)
2.682,57 TL Satıcılar (1)

6.5X15" PCD 5X98 RC 386 ET35 58.1 mm SILVER JANT3301

RC (RC-JANT3301)
3.312,66 TL Satıcılar (1)

6.5X15" PCD 5x98 RC RC-258 BF ET35 58.1 mm RC-258-BF

RC (RC-RC-258-BF)
3.793,23 TL Satıcılar (1)

6.0X16" PCD 5X98 CMS 612 ET36 58.1 mm BD DOBLO 55173449

CMS (CMS-55173449)
4.435,44 TL Satıcılar (2)

Egea Jant Modelleri

Sürücü ve yolcu güvenliği için oldukça önemli olan jant, aracın yol üzerindeki sürüş kalitesini ve performansını etkilemektedir. Daha konforlu ve güvenli yolculuklar sağlarken aynı zamanda iç yüzeyinde bulunan aks sistemiyle de denge oluşturmaktadır. Doğru jant seçimi kadar jant kapağının araca uygun bir şekilde tercih edilmesi de büyük önem arz etmektedir. Lastik Borsası, siz kullanıcılara sunduğu Egea jant kapağı modelleriyle geniş bir ürün yelpazesi oluşturmaktadır. Jant ve jant kapağının lastikle belirli bir uyum içinde olması, yakıt tüketimini de doğrudan etkileyerek tasarruf etmenize katkı sağlamaktadır.

Tercih edilen ürünlerin kalitesi sıkıntısız bir yolculuk süreci için oldukça önem teşkil eder. Jant seçiminde ise mevsim şartları, kullanılan aracın tipi, aracı kullanım şekli ve kullanım amacı gibi birçok faktörü göz önünde bulundurmak dikkat edilmesi gereken detaylar arasında bulunmaktadır. Siz de tüm bu kriterleri dikkate alarak jant seçimi yapabilir, hemen sipariş verebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Egea Jant Fiyatları

Araç üzerinde kullanılan bazı parçalar büyük ve küçük olmak üzere boyutlarına göre çeşitlilik göstermektedir. Aracın kontrol sistemi için oldukça önemli olan bu parçalar işlevselliği koruyarak aracın gerekli bir şekilde çalışmasını sağlar. Jant da bu işlevselliği etkileyen faktörlerden biridir. Jant seçiminde araca uygun bir tercihte bulunulması lastiğin yol tutuş kalitesinden sürücünün sürüş keyfine kadar etki etmektedir. Bu aşamada sayfamızda sunulan Egea jant modelleri de her araca ve ihtiyaca uygun olarak tasarlanmış kaliteli yapılarıyla seçim yapmanızı kolaylaştırmaktadır. 

Egea jant ebatının aracınızın lastiğiyle bağdaşması, aracın maksimum hız seviyesini etkilemekte ve güvenli bir sürüş deneyimi sunmaktadır. Lastik Borsası aracılığıyla ünlü markaların piyasaya sürdüğü bu ürünler, geniş ürün yelpazesi ile kullanıcının beğenisini kazanmaktadır. Siz de online alışveriş kataloğumuzdan Egea jant modellerini inceleyebilir, aracınızla ideal uyumu yakalayabileceğini düşündüğünüz jant çeşidini satın alabilirsiniz. Alışveriş sırasında aklınıza takılan her türlü soru için müşteri hizmetlerinden gün içinde yardım alabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Egea Jant Modelleri

Lastik Borsası, alıcı ve satıcıların arasında denge kurarak kullanıcının uygun fiyatlar ile ekonomik ürünler elde etmesini sağlamaktadır. Geniş ürün yelpazesi ile dünyaca ünlü markaların piyasaya sürdüğü ürünler arasında karşılaştırma yapma fırsatı sunmakta ve bütçenize en uygun ürünleri sergilemektedir.

Sayfamızda bütçenize uygun şekilde yer alan Egea jant fiyatları da; çap, offset, bijon ölçüsü, bijon aralığı, bijon sayısı, göbek ölçüsü ve renk kriterlerine göre değişiklik göstermektedir. Lastik Borsası tarafından beğeninize sunulan Egea jant; tasarımı, kaliteli ve dayanıklı yapısı sayesinde daha güvenli ve verimli bir sürüş deneyimi sunmaktadır. Siz de tercih aşamasında karar verme sürecinizi bilinçli bir şekilde yönetmek için satın alacağınız ürünün teknik özelliklerine göz atabilirsiniz. Sitemizin ürün detay sayfaları sayesinde ürünler hakkında geniş bilgi elde edebilirsiniz. Lastik Borsası’nda bulunan filtreleme özelliğini kullanabilir, aradığınız ürüne dair özellikleri listeleyebilirsiniz. Sayfamızın ücretsiz kargo ve hızlı teslimat avantajları sayesinde de keyifli bir alışveriş süreci geçirebilirsiniz.