Konum
Lütfen konumuzunu seçiniz.

Şu an kullandığınız adresi veya konumunuzu seçerek bölgenize özel aynı gün teslim edilebilecek ürünleri görüntüleyebilirsiniz.

0
Sepetim

Üretim Tarihi

Yağ Tipi
SAE Viskozite
Miktar
Fiyata Göre
Min: - Max:

Castrol Magnatec 10w-40

Castrol Magnatec 10W-40 Motor Yağı Çeşitleri

Sürücülerin ve yolcuların güvenli bir yolculuk yapması için kullanılan aracın tüm materyal ve gereksinimleri sağlanmalıdır. İnsan güvenliği açısından oldukça önemli olan araçlar, sürüş ve performans açısından da oldukça önem taşımaktadır. Yakıt kullanımı, lastik türü ve aracın kullanım şekli kadar bakım ürünleri de büyük önem arz etmektedir. Castrol Magnatec 10 40 motor yağı taşıtlar için özel üretilmiş olup, aracın içinde bulunan parçaların motor ile birlikte uyum içinde çalışmasını sağlamaktadır. Bu parçalar üzerinde kaygan bir yağ tabakasının oluşmasını sağlayan motor yağı, sürtünen yüzeylerin aşınmasını önleyerek araç parçalarını korur.

Castrol Magnatec 10 40 yağ, motor içinde çalışan parçaları korumasının yanı sıra çalışan parçaların temizliğinden de sorumludur. Markaların alanında uzmanlaşarak büyük hassasiyet ile piyasaya sürdüğü bu ürünlere online mağazamızdan ulaşabilirsiniz. Aracınıza ve kullanım amacınıza uygun olacak şekilde filtreleme özelliğini kullanarak erişim sağlayabilirsiniz.

Her Araca ve Bütçeye Uygun Motor Yağı

Online mağazamızda yer alan her bütçeye ve ihtiyaca uygun olan araç motor ürünleri; marka, kullanılan aracın tipi, mevsim koşulları ve teknik özelliklere göre sunulmuş olup geniş bir ürün yelpazesi oluşturulmuştur. Castrol Magnatec 10W-40 motor yağı 4 lt fiyatı, benzinli araçlar için uygundur ve ekonomik bir alışveriş imkanı sağlamaktadır. Mevsim geçişlerinde araçlar üzerinde oluşan çeşitli değişiklikleri önleyen ve soğuk sıcak dengesini ayarlayarak aracı dış etkenlerden koruyan bu yağ, aracın motor parçaları arasındaki düzeni devam ettirir. Bu aşamada motor yağının; aşınma, soğutma, sızdırma ve kir birikintilerinden arındırılması amacıyla belirli zaman aralıkları ile değiştirilmesi gerekir.

Online mağazamızda kullanıcı beğenisine sunulan Castrol Magnatec 10W-40 benzinli motor yağı ile diğer markalar arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Aracınız için gerekli olan motor yağını, keyifli ve konforlu yolculuklar sağlamak amacıyla beklenti ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda tercih edebilirsiniz. Üstün kullanım gücü sunan motor yağı ve ideal performans sağlayan ürünler için Lastik Borsası’nı ziyaret edebilirsiniz.

Üst Düzey Kalitesiyle Tercihinize Sunulan Motor Yağı

Mevsimsel değişimler sonucu araçların belirli parçaları üzerinde farklı durumlar görülmektedir. Yolculuk sırasında ortaya çıkan belirtiler ile aracın bazı bakımlara ihtiyacı olduğu anlaşılabilir. Motor yağı, aracın düşük sıcaklıklarda çok fazla kalınlaşmasını önleyerek motorun kolay çalışmasını sağlar. Yüksek sıcaklık durumunda yağ oranının azalmasını ve parçalar üzerinde kir birikintilerinin oluşmasını engeller. Bu sayede daha uzun ömürlü kullanım alanı sunan motor yağı, kaliteli ve konforlu yolculuklar için zemin oluşturur.

Lastik Borsası ile kullanıcı beklentisine uygun olarak hazırlanan motor yağı ürünleri; Shell, Liqui Moly, Lukoil ve Motul gibi markalar arasında bulunan Castrol ile popülerliğini korumaktadır. Online mağazamızdan lastik modellerini inceleyerek gürültü seviyesi, fren mesafesi ve yakıt ekonomisi hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Sayfamızda sağlanan imkanlar sayesinde satıcıların sunduğu fiyat alternatifleri arasında karşılaştırma yapabilir, diğer ürünlerin detaylarına göz atabilirsiniz. Online mağazamızda bulunan filtreleme özelliğini kullanarak ihtiyacınıza ve bütçenize uygun bir seçim yapabilirsiniz.