Konum
Lütfen konumuzunu seçiniz.

Şu an kullandığınız adresi veya konumunuzu seçerek bölgenize özel aynı gün teslim edilebilecek ürünleri görüntüleyebilirsiniz.

0
Sepetim

Mevsim

Taban Genişliği

Yanak Kesiti

Jant Çapı

Yük Endeksi

Hız Endeksi

Run Flat / Patlasada Gidebilen

XL Ekstra Yük

OEM Kod

Kat Sayısı

M + S

3PMSF

Ses Yalıtımı

Patlak Yalıtımı

Pozisyon

Tube-Type

Fiyata Göre

Bridgestone Lastik

175/65R14 82H Bridgestone Ep150 614700

Bridgestone (614700)
1.873,20 TL Satıcılar (40)

385/65R22.5 160K Bridgestone R179 656877

Bridgestone (656877)
12.797,74 TL Satıcılar (33)
1 2 3

Bridgestone Lastik Fiyatları

Aracınızın yolla temasını sağlayan lastikler, sürüş güvenliği açısından oldukça önemlidir. Lastik seçimi yaparken bu detayı göz önünde bulundurmanız, yolculuk sırasında karşılaşabileceğiniz olası riskleri minimize eder. Lastikler, aracınızın yükünü taşıyarak zeminle sağlam bir bağ kurar. Doğru seçilmiş bir lastik sürüş kalitenizi artırırken güvenli bir yolculuk da sağlar. Aynı zamanda aracınızın yol tutuş gücünde artışa yol açar.

Her zaman kullanışlı ve sağlam lastik modelleri ile kaliteli bir ürün yelpazesi sunan Bridgestone markası, kullanıcılarının ihtiyaçlarına daima yanıt verir. Sektöründe lider olan Bridgestone; araba, yapı araç lastikleri, endüstriyel faaliyet ürün araçları, ham lastik ve bakım malzemelerine kadar birçok alanda üretim yapar. Bridgestone’un uygun fiyatlı ve üstün lastik teknolojisi ürünlerini sayfamızda dilediğiniz zaman kolayca bulabilirsiniz.

Mevsim şartlarına Uygun Lastik Seçimi

Lastiklerin üretiminde kullanılan malzemelerin ıslak ve kuru zeminde oluşturdukları etki birbirleriyle aynı değildir. Yolda güvenle ilerleyebilmenin koşulu da zemine uygun yapıya sahip lastiğin kullanılmasıdır. Zemin yapısının değişimi ise mevsim koşullarına ve bölgeye göre farklılık gösterir. Bundan dolayı lastik seçiminizi bulunduğunuz bölgenin iklim koşullarını göz önüne alarak yapmanız büyük önem arz eder. Örneğin hava sıcaklığının 7°C’nin altında seyrettiği bölgede kış lastiği kullanmanız gerekirken, 7°C’nin altına inmeyen ılıman bir bölgede yaz lastiği veya 4 mevsim lastik kullanabilirsiniz. Tercihinize göre sayfamızdan Bridgestone lastik 4 mevsim hava koşullarına uygun olan modelleri inceleyerek bütçenize uygun Bridgestone lastik fiyatlarını keşfedebilirsiniz.

Global liderlik koltuğunda oturan Bridgestone markasının yüksek performans sunan lastik seçeneklerinden aracınıza en uygun olan lastiği sayfamızdan kolaylıkla bulabilirsiniz. Markanın her aracı düşünerek ürettiği lastik modellerine göz atarak dilediğiniz şekilde seçim yapabilirsiniz. Lastik seçiminde mevsim koşullarını ve aracın kullanım amacını dikkate alarak hareket etmek, siz kullanıcıların sorunsuz bir sürüş deneyimi yaşamasına olanak tanır. Lastik Borsası’nda tercihinize sunulan bu eşsiz markadan yana seçim yapmadan önce sayfamızda bulunan Bridgestone lastik yorumlarına göz atabilir, farklı fikirlerden yararlanabilirsiniz.

İhtiyacınıza Uygun Bridgestone Lastik Modelleri

Bridgestone, aracınız için ürettiği lastik seçeneklerini uygun fiyatlarla beğeninize sunmaktadır. Ayrıca yolculuğunuzun güven içinde geçmesine destek vermektedir. Lastik Borsası aracılığıyla ürünlerini sizlerle buluşturan Bridgestone, kaliteyi ve sağlamlığı daima öne çıkarmaktadır. Online alışveriş kataloğumuz siz kullanıcılara bütçenize uygun Bridgestone lastik fiyatlarını güncel şekilde sunarak doğru seçim yapmanıza imkan vermektedir. Siz de 195/ 65 r15 lastiğinden yana seçim yapabilir, mevsim koşullarına uygun tercihte bulunabilirsiniz.

Lastik Borsası’nda uygun fiyat garantisiyle tercihinize sunulan Bridgestone lastik çeşitlerini rahatlıkla inceleyebilirsiniz. Satın alacağınız ürün hakkında geniş bilgi edinmek için online alışveriş kataloğumuzun ürün detay sayfalarına göz atabilirsiniz. Aracınız içinideal lastiğe karar verdikten sonra birkaç tıkla sipariş verebilirsiniz. Lastik Borsası’nın hızlı teslimat ayrıcalığı sayesinde almış olduğunuz ürüne hemen ulaşabilirsiniz. Ayrıca sayfamızın ücretsiz kargo özelliği ile satın aldığınız ürüne hiçbir ücret ödemeden erişim sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda aklınıza takılan sorular için müşteri hizmetlerinden yardım alabilir, sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.