Online 0 Ziyaretçi Sayısı
Markalar
Mevsim
Taban Genişliği
Yanak Kesiti
Jant Çapı
Yük Endeksi
Hız Endeksi
Run Flat / Patlasada Gidebilen
XL Ekstra Yük
OEM Kod
Kat Sayısı
M + S
3PMSF
Ses Yalıtımı
Patlak Yalıtımı
Pozisyon
Tube-Type
Jant Tipi
Fiyata Göre
Min: - Max:
41 Sonuç bulundu.

13R22.5 154/150K Petlas RM-905 M+S

Petlas (PTLS-71352)
3.274,08 TL Satıcılar (2)

13R22.5 154/150K Lassa EG 600D M+S

Lassa (LSS-256523)
3.805,12 TL Satıcılar (4)

13R22.5 154/150K Starmaxx DM-905 M+S

Starmaxx (STRM-81352)
3.221,16 TL Satıcılar (2)

13R22.5 156G Goodyear OFFROAD ORD M+S

Goodyear (GDYR-572483)
3.870,24 TL Satıcılar (3)

13R22.5 156/150F Pirelli TQ99 DIAM M+S

Pirelli (PRLL-1822600)
3.654,24 TL Satıcılar (1)

365/80R20 152K Pirelli PS22 MPT

Pirelli (PRLL-2575000)
4.178,85 TL Satıcılar (1)
1 2

Ağır Vasıta Yol Dışı Lastik Modelleri

Madencilik, inşaat, yol yapımı, lojistik gibi sektörler için büyük önem taşıyan ağır vasıta lastikleri, kendi içerisinde birçok kategoriye ayrılır. Bu kategorilerden biri olan yol dışı lastikler, asfalt yol dışında faaliyet gösteren iş makinelerinde kullanılmak üzere üretilmiştir. Ağır vasıta yol dışı lastikleri seçerken göz önünde bulundurulması gereken unsurların başında farklı koşullara dayanıklılık gelir.

Lastik sektöründe lider isimleri 20 yıllık tecrübesiyle sizler için bir araya getiren Lastik Borsası aracılığıyla, sektörünüze uygun ağır vasıta yol dışı lastikler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. İhtiyacınıza yönelik yol dışı lastiğe uygun fiyat güvencesi ve daha birçok avantaj ile tek tıkla sahip olabilirsiniz. Lastik Borsası’nın sunmuş olduğu ürün çeşitliliği arasından seçim işleminizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Ağır Vasıta Yol Dışı Lastik Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çeşitli iş makinelerinde kullanılan yol dışı lastiklerin seçiminde dikkate alınması gereken ilk nokta dayanıklılıktır. Makinenin kullanıldığı sektöre ve zemin yapısına göre lastiğin; ısıya, kesiğe ve kopmalara karşı dayanıklılık göstermesi gerekir. İnşaat, denizcilik, lojistik, depolama gibi daha birçok sektörde de sıklıkla kullanılan iş makineleri için önemli diğer özellikler ise; dengeli sürüş ve manevra kabiliyetidir. Özellikle açık alanda faaliyet gösteren iş makineleri için tercih edilebilecek modellerin başında M+S lastikler gelir. 4 mevsim lastikler olarak da bilinen bu modeller, çamur ve kara karşı oldukça dayanıklıdır. Ayrıca bu tarz zorlu zeminlerde yüksek çekiş performansı gösterir.

Aradığınız dayanıklı ve m+s özellikli yol dışı lastikleri bulmak için Lastik Borsası’nın; markalar, taban genişliği, yanak kesiti, jant çapı, yük-hız endeksi, m+s, 3PMSF gibi geniş filtreleme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Müşteri servisi hizmetleriyle iletişime geçerek sorularınıza anında yanıt bulabilir, sektörünüze uygun ağır vasıta yol dışı lastiği, Lastik Borsası ayrıcalığıyla satın alabilirsiniz.

Ağır Vasıta Yol Dışı Lastik Fiyatları

Piyasada Bridgestone, Continental, Fulda, Goodyear, Lassa, Michelin, Petlas, Pirelli, Starmaxx gibi dünyaca ünlü markaların farklı modellerde ve fiyat aralıklarında yol dışı lastiklerini bulmak mümkündür. Lastik Borsası’nın Türkiye’nin her yerine yayılan geniş tedarik zinciri sayesinde satıcıların stok bilgilerini hızlı bir şekilde kontrol edebilir, ihtiyacınız olan lastiğin detay sayfasından diğer satıcıların ağır vasıta yol dışı lastik fiyatları arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Lastik Borsası üzerindeki alışverişlerinizde, satın alma işlemleri sırasında şirket kimliği gösterme zorunluluğu olmadan hızlı ve pratik şekilde sürecinizi tamamlayabilirsiniz.

Online mağazamızda sektörünüzün ihtiyacını karşılayacak dünya lideri markaların, en uygun fiyatlı lastiklerini bulabilir, ağır vasıta lastik fiyatları ve teknik bilgilerine kullanıcı dostu arayüzümüz sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz. Müşterilerinin güvenliğini en üst seviyede tutan Lastik Borsası’nda uçtan uca şifreleme ile alışverişinizi güvenli şekilde yapabilirsiniz. Seçtiğiniz yol dışı lastik modelini farklı kredi kartlarına taksit ayrıcalığı, uygun fiyat güvencesi, 24 saatte kargo ve hızlı teslimat avantajlarından yararlanarak anında satın alabilirsiniz.