Konum
Lütfen konumuzunu seçiniz.

Şu an kullandığınız adresi veya konumunuzu seçerek bölgenize özel aynı gün teslim edilebilecek ürünleri görüntüleyebilirsiniz.

0
Sepetim

Mevsim

Taban Genişliği

Yanak Kesiti

Jant Çapı

Yük Endeksi

Hız Endeksi

Run Flat / Patlasada Gidebilen

XL Ekstra Yük

Kat Sayısı

M + S

3PMSF

Pozisyon

Tube-Type

Fiyata Göre

Starmaxx Lastik

175/70R13 82T Starmaxx Tolero St330 50490

Starmaxx (50490)
1.319,92 TL Satıcılar (33)

185/65R14 86T Starmaxx Tolero St330 51450

Starmaxx (51450)
1.592,07 TL Satıcılar (26)

175/65R14 82T Starmaxx Tolero St330 51350

Starmaxx (51350)
1.477,84 TL Satıcılar (23)

165/80R13 83T Starmaxx Tolero St330 50160

Starmaxx (50160)
1.422,96 TL Satıcılar (22)

195/65R15 91H Starmaxx Novaro St532 51692

Starmaxx (51692)
1.578,64 TL Satıcılar (21)
1 2 3

Starmaxx Lastik Fiyatları

Lastik seçiminde dikkat edilen en önemli konu güvenlik ve konfordur. Sürücü ve yolcu güvenliği için ise doğru lastik seçimini aracınızın özelliklerini göz önünde bulundurarak yapabilirsiniz. Tercihinizi yaparken Starmaxx lastik markasının geniş ürün yelpazesi ile ihtiyacınıza en uygun ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz.

Lastik piyasasında prestijli yerli üreticilerin başında gelen Starmaxx; otomobil, SUV 4x4, hafif ticari tipi araçlarınız için üretim yaparken aynı zamanda ağır vasıta araçlarınız için uzun yol, bölgesel, şehir içi, şantiye, yol dışı tipi lastikler gibi de seçenekler sunmaktadır. Traktör için radyal ve çapraz katlı lastikler yerli markanın ürün yelpazesinde barındırdığı diğer ürünlerdir. Siz de bütün bu seçenekler arasında aracınıza uygun olan ürüne Lastik Borsası ayrıcalığı ile erişebilirsiniz.

Starmaxx Lastik Modelleri

Yerli üretim olan Starmaxx araba lastiği markasının geniş ürün çeşitliliği sayesinde ihtiyacınıza en uygun ürüne online alışveriş kataloğumuzdan ulaşabilirsiniz. 20 yıllık tecrübeye sahip Lastik Borsası, bünyesinde siz kullanıcıları için güvenli ürünlere yer verir. Zengin ürün çeşitliliği arasından aracınızla uyum sağlayan lastik çeşidine ulaşmanıza olanak tanır. Siz de ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun ürünü sayfamızın filtreleme özelliğini kullanarak birkaç tıkla bulabilirsiniz.

Aracınız için lastik seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli konulardan biri; bulunduğunuz bölgenin mevsim koşullarına uygun lastiği kullanmaktır. Kış mevsiminde kış lastiği kullanımı hayati önem taşır. Gizli buzlanma, soğuk, kar, çamur gibi etkenler fren mesafesini uzatacağından sürüş güvenliğinin tehlikeye girmesine sebep olur. Starmaxx kış lastiği de ıslak ve karlı zeminde fren mesafesini kısaltarak başta güvenliği sağlarken sonrasında konforu ve yakıt tüketimini kontrol altına alır. Yaz lastiği ve 4 mevsim lastik seçenekleri markanın alıcıya sunduğu diğer ürünlerdir. Hava koşullarını göz önünde bulundurarak ihtiyacınıza uygun ürüne göz atmak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bütçenize ve Aracınıza İyi Gelecek Seçim

Lastik Borsası siz kullanıcıları için pek çok marka ile ortak çalışır ve kaliteli ürün seçeneklerini bünyesinde barındırır. Kriterlerinize karşılık verecek Starmaxx  lastik seçeneklerine markalar sekmesinden göz atmanıza olanak tanır. Siz de online alışveriş kataloğumuzda lastik seçerken bulunduğunuz bölgenin mevsim koşullarına dikkat ederek seçim yapabilirsiniz. Alacağınız lastiğin taban genişliğini, yanak kesitini, jant çapını, yük ve hız endeksini araç özelliğinize en uygun şekilde belirleyebilirsiniz. Bunların yanı sıra ekstra yük, lastik kat sayısı gibi özellik seçenekleri de sunan Starmaxx sayesinde güvenilir bir alışveriş fırsatı yakalayabilirsiniz.

Sayfamız tüm kredi kartlarına taksit imkanı, 24 saatte hızlı kargo ve uygun fiyat avantajlarıyla satıcı ve alıcıların en büyük buluşma platformudur. Siz de kafanızda oluşan soru işaretlerini gidermek için mağazamızın müşteri hizmetleri servisinden mesai saatleri içerisinde yardım alabilirsiniz. İncelediğiniz ürünler içerisinden ihtiyacınıza en uygun olanları sepetinize ekleyebilir, birkaç hızlı işlem ile tamamen güvenli şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.