Konum
Lütfen konumuzunu seçiniz.

Şu an kullandığınız adresi veya konumunuzu seçerek bölgenize özel aynı gün teslim edilebilecek ürünleri görüntüleyebilirsiniz.

0
Sepetim
Online 0 Ziyaretçi Sayısı

Mevsim

Taban Genişliği

Yanak Kesiti

Jant Çapı

Yük Endeksi

Hız Endeksi

XL Ekstra Yük

M + S

3PMSF

Pozisyon

Fiyata Göre

BF Goodrich Lastik

1 2 3

BF Goodrich Lastik Fiyatları

Lastik piyasasının devlerinden olan Michelin’in ürettiği BF Goodrich lastikleri şehir içi ve off-road seçenekleri ile bütün yol koşullarında kullanıcılarına ileri düzey sürüş keyfi sunmaktadır. BF Goodrich markası kurulduğu günden bu yana, performansının sınırlarını her zaman zorlamaya istekli olması yönüyle öne çıkmıştır. BF Goodrich, araçlarından en iyi şekilde yararlanmak isteyen  ve her şeyden önce keyif arayan kullanıcılar için lastik modelleri üretmektedir. Arazi lastiği denildiğinde öne çıkan BF Goodrich’in yeni BF Goodrich AT lastikleri daha dayanıklı, yüksek performanslı ve uzun ömürlü kullanım sunmaktadır.

Hafif kamyonlar, cipler ve SUV’lar için yol/arazi lastiği seçenekleri sunan BF Goodrich markası bu alanda kendisini ispatlamış ve lastik teknolojisinde oldukça iyi ürünler piyasaya sürmüştür. Aracınızın performansını artıran ve güvenliğinizi yüksek düzeylere taşıyan BF Goodrich lastikleri müşterilerini her anlamda memnun etmeyi amaçlar.

Performansından Ödün Vermeyen Lastik Markası; BF Goodrich

BFGoodrich AT lastikleri taşlı, engebeli ve bozuk yollarda oldukça kullanışlı ve uzun ömürlü olması ile sürücüsüne birçok anlamda avantaj sağlamaktadır. Artırılmış çekiş gücü ile de sürüş keyfinizi en ileri düzeye taşımaktadır. BF Goodrich lastikleri farklı yollar arasındaki geçişlerinde de performansından bir şey kaybetmeden kullanıcısını memnun eden ve güven veren bir yapıya sahiptir.

BF Goodrich lastikleri mükemmel çekiş gücünün yanı sıra kesiklere ve delinmelere karşı olağanüstü bir direnç göstermekte, direksiyon hakimiyetinizi artırmakta ve gürültü seviyesini en düşük oranda tutmaktadır. Lastiğin yapısı; çamurları üzerinde tutmamakta, kayalı ve kaygan yollarda ise yol tutuşunu artırmaktadır. BF Goodrich lastikler yakıt tüketiminize, satın alacağınız lastiğe göre çeşitli yüzdelerde tasarruf sağlamaktadır. Siz de yüksek yakıt verimliliğine sahip bir lastik almak istiyorsanız online alışveriş kataloğumuzda yer alan BF Goodrich markasına göz atabilir, aracınıza uygunluk sağlayan bir lastik seçimi yapabilirsiniz.

Lastikte Öncü Marka BF Goodrich Fiyatları

Dünya çapında bir marka olan BF Goodrich toplam satışlarının %50’sinin Avrupa’da olmasıyla da lastik pazarında ön plana çıkan bir marka haline gelmiştir. Çamur, kum, çakıl, asfalt tipi tüm zeminlerde çekiş gücünden ödün vermeyen ve kullanım ömrünün uzun olmasını sağlayan teknolojisi ile sürücülerin tercih nedeni olmaktadır. Markanın lastik modellerinden biri olan BF Goodrich All Terrain lastikleri kullanırken sürüşün size verdiği heyecanı doruklarda hissedebilir, keyifli bir deneyim gerçekleştirebilirsiniz.

Lastik piyasasının en iyilerinden olan BF Goodrich lastik fiyatlarına en uygun, kolay ve güvenilir bir şekilde Lastik Borsası’ndan ulaşabilir, aracınıza en uygun lastiği satın alabilirsiniz. 4x4 araçlar için en iyi markalardan biri olan BF Goodrich, lastiklerini bu işin uzmanı ve öncüsü olan mağazamızda uygun fiyatlar ve taksitli alışveriş seçenekleriyle hizmetinize sunmaktadır. Siz de lastik seçimi aşamasında Lastik Borsası’nda yer alan geniş filtreleme özelliğini kullanabilir, ürün ve fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.