Konum
Lütfen konumuzunu seçiniz.

Şu an kullandığınız adresi veya konumunuzu seçerek bölgenize özel aynı gün teslim edilebilecek ürünleri görüntüleyebilirsiniz.

0
Sepetim

Üretim Tarihi

Yağ Tipi
SAE Viskozite
Miktar
Fiyata Göre
Min: - Max:

Shell Helix Ultra 5w-30

Shell Helix Ultra 5W-30 Motor Yağı Modelleri

Aracınızın ve motorunuzun sağlıklı bir şekilde ömür sürmesi adına motor yağlarına büyük rol düşer. Motor yağı, motorun aşınmaması için araya kaygan bir tabaka oluşturur ve motorun performansını güçlendirir. Aracın en önemli parçalarından olan motor için gerekli olan yağ takviyesi, aracınızın hasar almasını engellerken sizin sürüş keyfinizi de maksimuma çıkarır.

Dünya petrol devi olarak anılan Shell markası da motorlu araçların olmazsa olmazı sayılan yağ üretiminde faaliyet gösterir. Shell Helix 5W 30 motor yağı özellikleri sayesinde sürtünmeyi azaltarak motorun ömrünü uzatır ve maksimum performans sağlamasına yardımcı olur. Siz de online mağazamızdan bu eşsiz markanın ürününü inceleyebilir ve motorunuza uygun bir seçim yapabilirsiniz.

Shell Helix Ultra 5W 30 Motor Yağı Özellikleri

Shell tarafından günümüzde yoğunlaşan trafiğe uygun şekilde üretilen motor yağı, aracınız için oldukça güvenilir bir yapıya sahiptir. Motorunuzu hem korur hem de temizleme görevini üstlenir. Motorunuzda tortuların ve zararlı maddelerin birikmesini önleyerek performansın üst seviyelere ulaşmasını sağlar. Verimli bir çalışma sağlayan tüm motor yağı özelliklerine sahiptir. Yanma gibi olaylardan sonra yaşanan durumların üstesinden gelmenize yardımcı olur ve oluşan asidik maddelerin temizlenmesine olanak tanır. -30 dereceye kadar düşen sıcaklıklarda dahi etkili olarak kışın sizi asla yarı yolda bırakmaz. Aynı zamanda 35 dereceye kadar çıkan yüksek sıcaklıklarda da etkili bir motor yağıdır.

5W 30 motor yağı tipi genellikle benzinli ve dizel araçlarda yaygın olarak kullanılır. Ayrıca çeşitli sıcaklıklara ve farklı motorlarda sıklıkla tercih edilir. Shell Helix Ultra 5w-30 fiyat/performans açısından da yüksek verimlilik sağlar. Siz de motorunuz için uygun ve bütçenize hitap eden Shell motor yağına sahip olmak isterseniz sayfamızda bulunan filtreleme özelliğini kullanabilir, dilediğiniz ürüne hemen ulaşabilirsiniz.

Shell Helix Ultra 5W 30 Motor Yağı Fiyatları

Dünyaca ünlü Shell markasının ortaya çıkardığı bu motor yağı çeşidi her bütçeye uyan fiyat aralığıyla Lastik Borsası’nda sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Motor yağı aynı zamanda yakıt tüketimini dengede tutarak yakıt tasarrufu yapmanıza da yardımcı olur. Aracınızın hasar almasını engeller ve motorun verimli şekilde çalışmasına olanak tanır.

Benzersiz ürünler sunan Shell, ortaya çıkardığı motor yağlarıyla da dünyada lider konuma gelir. Araç performansını artıran, motorun üst seviyelerde çalışmasını sağlayan Shell yağları, oldukça fazla tercih edilmektedir. Shell Helix Ultra 5w-30 benzin ve dizel ile çalışan araçlarda rahatlıkla ve güvenle kullanılabilir. Standartları sağlayan bu markanın motor yağı oldukça kaliteli bir yapıya sahiptir. Motorunuzun performansını üst düzeye çıkarırken uzun süre kullanmanıza yardımcı olur. Motor yağının faydalarını görmek için zamanında değişim yapılmalı ve zamanından daha fazla kullanılmamalıdır. Siz de aracınıza uygun bir motor yağı seçiminde bulunmak için Lastik Borsası’nı inceleyebilir, markalar arası ürün fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Sayfamızın hızlı teslimat ve ücretsiz kargo ayrıcalığından yararlanarak alışveriş sürecinizi keyifli kılabilirsiniz.