• Giriş Yap veya üye ol
0
Sepet
Online 0 Ziyaretçi Sayısı
Markalar
Mevsim
Taban Genişliği
Yanak Kesiti
Jant Çapı
Yük Endeksi
Hız Endeksi
Run Flat / Patlasada Gidebilen
XL Ekstra Yük
OEM Kod
Kat Sayısı
M + S
3PMSF
Ses Yalıtımı
Patlak Yalıtımı
Pozisyon
Tube-Type
Jant Tipi
Fiyata Göre
Min: - Max:
537 Sonuç bulundu.

180/70-8 (18X7-8) Continental SC20 + ROBUST SIT

Continental (CNTN-1376351)
1.773,03 TL Satıcılar (1)

200/50-10 Kinesis Premium Line Segmanlı Siyah Dolgu

Kinesis (KNSS-58841200)
1.681,46 TL Satıcılar (2)

8.15-15 BKT MAGLIFT Forklift Dolgu Segmanlı

BKT (BKT-ST502969940001220)
2.922,21 TL Satıcılar (1)
1 2 3

Forklift Dolgu Lastikler

Forklift lastiklerinin doğru seçimi forklift performansı, dayanıklılık, enerji tasarrufu ve daha birçok açıdan büyük önem taşımaktadır. Ağır yüklerin taşınması için birçok sektörün aktif olarak kullandığı forkliftlerin lastiklerini tercih ederken makinenin çalıştığı zeminin yapısı, iç ve dış mekân kullanımı gibi çeşitli faktörler göz önünde bulundurulmalıdır. Düz ve pürüzlü yüzeylerde optimum çekiş gücü sağlayan forklift dolgu lastikleri; yol tutuşları ve uzun ömürlü oluşları sayesinde firmalar tarafından sıklıkla tercih edilir.

Terelleborg, Mitas ve BKT gibi alanında lider markaların forklift dolgu lastik modellerinin listelendiği online alışveriş mağazamızda siz de firmanıza uygun lastik modellerini inceleyebilir, her türlü ihtiyacınızı karşılayacak dayanıklı ve güvenli forklift dolgu lastik modellerini keşfedebilirsiniz.

Forklift Dolgu Lastik Modelleri

Online alışveriş kataloğundaki forklift lastikler, dolgu ve havalı lastikler olarak kategorize edilmiştir. Forklift dolgu lastik özellikleri bakımından darbelere karşı son derece dayanıklıdır ve büyük ölçüde enerji tasarrufu sağlar. Piyasada farklı kalitelerde forklift dolgu lastik modellerini bulmak mümkündür. Sitemizde bulunan taban genişliği, yanak kesiti, jant çapı, yük endeksi, hız endeksi, katsayısı ve jant tipi gibi kriterlere göre filtreleme yapabilir ve alanınıza en uygun lastiğe kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Forklift dolgu lastikleri kendi içerisinde elastik ve çember olmak üzere iki çeşide ayrılır. Elastik dolgu forklift lastikler içten yanmalı ve elektrikli makinelerde kolaylıkla kullanılacak şekilde üretilmiştir. Çember dolgulu forklift lastikler ise iyi çekiş güçleri sayesinde zorlu çalışma alanlarında tercih edilebilir.  Online alışveriş mağazamızda bulunan geniş bilgilendirmeler sayesinde katı kauçuk lastik yapısı, elastik dolgu forklift lastik ebatları ve çember forklift lastik özellikleri hakkında daha geniş bilgilere ulaşabilirsiniz. Dünyaca ünlü markaların forklift dolgu lastik modellerini, yeni eklenen “24 Saatte Kargo” özelliği sayesinde hiç zaman kaybetmeden temin edebilirsiniz.

Bütçenize Uygun Forklift Dolgu Lastikler

Forklift dolgu lastikler hava ile doldurulmaz, bunun yerine metal bant çevresine sarılmış katı bir kauçuktan üretilir. Katı kauçuk yapısı dolayısıyla daha hafiftir ve forklift dolgu lastik değişimi süresi, diğer lastiklere oranla daha uzundur.  Online alışveriş mağazamızda bulunan “fiyata göre filtreleme” seçeneği sayesinde bütçenize uygun forklift dolgu lastiklerine uygun fiyat garantisiyle ulaşabilir, forklift dolgu lastik fiyatları ile ilgili karşılaştırmalar yapabilirsiniz.

Online mağazamız aracılığıyla uluslararası kalitede forklift dolgu lastiklerini keşfedebilir, lastikler hakkında kapsamlı bilgiler edinebilirsiniz. Lastik Borsası’ndan yapacağınız alışverişlerinizde ücretsiz kargo, farklı kredi kartlarına taksit avantajı, 24 saatte kargolama ve hızlı teslimat gibi imkânlar aracılığıyla dilediğiniz kalitede, markada ve boyutta forklift dolgu lastiğine tek tıkla sahip olabilirsiniz. Terelleborg, Mitas, BKT gibi güvenilir forklift dolgu lastik üreticilerini sizlerle buluşturan Lastik Borsası sayesinde ihtiyacınıza yönelik tüm forklit dolgu lastik modellerini keşfedebilirsiniz. Piyasada çok sayıda bulunan forklift dolgu lastiklerini, online satış mağazamızın kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kolayca inceleyebilirsiniz.