Konum
Lütfen konumuzunu seçiniz.

Şu an kullandığınız adresi veya konumunuzu seçerek bölgenize özel aynı gün teslim edilebilecek ürünleri görüntüleyebilirsiniz.

0
Sepetim

Yağ Tipi

SAE Viskozite

Miktar

Motor Zamanlama

Fiyata Göre

Castrol

1 2 3

Castrol Motor Yağı Fiyatları

Castrol yağ fiyatları Lastik Borsası’nda bütçeye uygun olarak sunulmaktadır ve sizler tarafından tam not almaktadır. Mağazamızda fiyat karşılaştırması yaparak siz de bütçenize ve aracınıza en uygun yağı tercih edebilir, hızlı kargo hizmeti ile kısa sürede aradığınız ürüne ulaşabilirsiniz.

Motor yağı seçeneği oldukça fazla olan Castrol, farklı fiyat aralıklarıyla online alışveriş kataloğumuzda yer almaktadır. Ürünlerin fiyat farkının nedeni; yağın miktarına ve aracın türüne göre değişkenlik göstermektedir. Sizin için en uygun yağı bulmakta zorluk yaşıyorsanız bu konuda sayfamızda yer alan müşteri hizmetleri servisinden yardım alabilir ve bilinçli bir alışveriş yapabilirsiniz. Tercihinize göre online alışveriş kataloğumuzdaki tavsiye bölümünü okuyabilir, seçim aşamasında karar verme sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

Motor Yağının Önemi

Motor yağında öncü firmalar arasında yer alan Castrol, madeni yağ teknolojisinde yağlar üretmektedir. Araç bakımında oldukça önemli bir yere sahip olan motor yağı, motorun yıpranmasını önler ve olası aşınmaların önüne geçer. Kullanılan yağın kalitesi ise motorun daha uzun ömürlü olmasında önemli bir rol oynamaktadır.

Castrol motor yağları 120 yıla varan tecrübesi ile binek ve ağır ticari araçlar için motor yağı üretmektedir. Ülkemizde ise yaklaşık 60 yıldır bu alandaki tecrübesini kullanıcılara aktarmaktadır. Mağazamız Castrol markasına ait motor yağının kalitesini tüketicilerine aktarmaktan memnuniyet duymaktadır. Ürünlerin farklı kategorilerde olması araçların işlevine ve motorun büyüklüğüne göre değişkenlik gösterir. Bu nedenle aracınıza uygun olan yağı tercih etmeniz araçta herhangi bir problem yaşamamanız açısından önemlidir.  Castrol yağlar da fiyatlarını dizel, benzinli ve motorsiklet gibi araçlarda kullanılmak üzere belirler. Yağ üretimi Türkiye’de yapılarak çeşitli ülkelere de ihraç edilmekte ve dünyanın pek çok yerinde bilinmektedir. Castrol yağları her türlü iklim koşuluna karşı motoru korur ve daha uzun ömürlü olarak tüketicilerinin hizmetine sunulur.

Castrol Motor Yağlarının Avantajları

Castrol motor yağları çevre dostu olması ile ön plana çıkmaktadır. Yağlarda  kullanılan malzemeler çevreye zarar vermeyen ve sağlığa uygun ürünlerden oluşmaktadır. Ayrıca bitkisel bazlı olması nedeni ile sürdürülebilirlik açısından oldukça dikkat çeken bir özelliğe sahiptir. Castrol Magnatec Bio-Synthetic adı verilen bu teknoloji günümüzde çevre sorunlarının oldukça arttığı bir süreçte oldukça önemlidir. Çevrenin korunması marka tarafından önemsenirken bu konuda çalışmalar yapılmakta, son dönem teknolojisi takip edilmektedir.

Castrol markasının ürettiği bir başka ürün olan Castrol antifriz de bütçeye uygun  fiyatlarıyla mağazamızda hizmetinize sunulmaktadır. Hem dizel araçlarda hem de benzinli araçlarda kullanılabilecek antifriz ürünlere Lastik Borsası’ndan kolaylıkla ulaşmanız ve fiyat karşılaştırması yapmanız mümkündür. Üretilen antifrizler konsantre bir soğutma sıvısı olarak bilinmektedir. Yağın soğuk havalarda donmasını engellerken, sıcak havalarda kaynamasını önler. Bu nedenle hem yaz mevsiminde hem de kış mevsiminde kullanılabilme imkanına sahiptir. Castrol antifiriz içten yanmalı motorların soğutma sisteminde kullanılabilen ve motor parçalarının tamamını korozyona karşı koruyan bir soğutma sıvısıdır. Bu nedenle araçlarınızda güvenle kullanabilirsiniz.