Konum
Lütfen konumuzunu seçiniz.

Şu an kullandığınız adresi veya konumunuzu seçerek bölgenize özel aynı gün teslim edilebilecek ürünleri görüntüleyebilirsiniz.

0
Sepetim

Üretim Tarihi

Yağ Tipi
SAE Viskozite
Miktar
Fiyata Göre
Min: - Max:

Edge 5w-30

CASTROL Edge II 5W-30 4 Litre Motor Yagi 15668C

Castrol (CSTR-15668C)
1.154,00 TL Satıcılar (4)

CASTROL Edge C3 5W-30 4 Litre Motor Yağı 15658D

Castrol (CSTR-15658D)
1.309,30 TL Satıcılar (2)

CASTROL Edge ll 5W-30 5 Litre Motor Yağı 15669C

Castrol (CSTR-15669C)
1.504,56 TL Satıcılar (3)

Edge 5W-30 Motor Yağı Çeşitleri

Aracınızın en önemli bileşenlerinden biri olan motordaki parçalar, araç çalıştığında etkileşime girer. Bu etkileşim sırasında gerçekleşen sürtünmeyi azaltmak için arada kaygan bir yağ tabakası bulunmalıdır. Yağ tabakasının oluşması için de motor yağları kullanılır. Motorlu araçların uzun ömürlü olması ve istenilen performansı vermesi için bu yağlar kritik bir önem taşır.

BP Şirketler Grubu’nun parçası olan Castrol markasının ürettiği Castrol Edge 5 30 motor yağı, araçlarınıza kolaylıkla uyum sağlayan kaliteli bir ürün olarak karşınıza çıkar. Dünya genelinde yaklaşık 120 yıldır piyasada olan bu marka, oldukça kaliteli ürünlerle gündeme gelir. Siz de Lastik Borsası üzerinden Castrol markasının motor yağı özelliklerini ve fiyatlarını kolayca inceleyebilirsiniz.

Edge 5W-30 Motor Yağı Özellikleri

Benzinli ve dizel araçlar için özel olarak üretilen bu ürün oldukça kaliteli bir yapıya sahiptir. Gelişmiş sentetik özellikleri sayesinde aracınızın optimum performans göstermesine olanak sağlar. Motoru   aşınmalara karşı korunaklı hale getirerek kullanım ömrünü uzatır. Basıncın yüksek olduğu durumlarda bile motordan alabileceğiniz maksimum performansı elde etmenize yardımcı olur. Farklı iklim ve ortam koşullarında aracın aynı verimlilikte çalışmasını sağlar. Düzenli kullanımda oluşan tortuları ve zararlı maddeleri temizleyerek motorun aşınmasını, eskimesini önler.

Otomotiv sektöründe endüstriyel çözümler sunmasıyla tanınan Castrol markası motor yağları konusunda da oldukça gelişmiştir ve her daim kaliteli ürünler ortaya koyar. Bu model de sentetik titanyum özelliği olması sayesinde metal temasını önler ve motoru yıpranmalara karşı korur. Sentetik titanyum özelliği, Edge motor yağını diğer motor yağlarından ayıran bir özelliktir. Castrol Edge 5 30 partiküllü yağ içerisinde bulundurduğu partiküller sayesinde partikül filtresine sahip araçlarda yüksek performans sunarak istenilen verimi sağlar. Siz de online alışveriş kataloğumuzdan Edge modelinin aracınıza uygun çeşidini seçerek güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Edge 5W-30 Motor Yağı Fiyatları

Lastik Borsası’nın uygun fiyatlarla sunduğu Edge 5W-30 motor yağı, kullanıcıların oldukça ilgisini çeker. Motor yağını zamanında değiştirmek aracın hasara uğramaması açısından kritik bir önem taşır. Bu aşamada yılda en az bir kere değişim tavsiye edilir. Edge motor yağı da aracın parçalarının birbirlerine kitlenmesini ve sürtünme sonucunda aşınmasını önler.

Castrol Edge 5W 30 motor yağı fiyatları her bütçeye uyan bir aralığa sahiptir. Daima siz kullanıcıların kaliteli kullanım sağlamasını ve yüksek memnuniyet duymasını hedeflemektedir. Aracın yakıt performansını artırarak yakıttan tasarruf etmenizi sağlamaktadır. Motoru olumsuz etkileyen sürüş şekline karşı aracınızı korur. Sıcak ve soğuk iklim koşullarında bile aynı verimliliği elde etmenize yardımcı olur. Hem benzinli hem de dizel araçlarda kullanılabilen motor yağı yaygın olarak kullanıma açıktır. Siz de Lastik Borsası üzerinden Edge motor yağlarını inceleyebilir, aracınıza uygun bir seçim yaparak sipariş verebilirsiniz. Aynı zamanda sayfamızın müşteri hizmetleri servisinden yararlanarak kafanızda oluşan soru işaretlerini giderebilirsiniz.