Konum
Lütfen konumuzunu seçiniz.

Şu an kullandığınız adresi veya konumunuzu seçerek bölgenize özel aynı gün teslim edilebilecek ürünleri görüntüleyebilirsiniz.

0
Sepetim
Markalar

Üretim Tarihi

Genişlik
Çap
Bijon Ölçüsü
Offset
Renk Kodu
Bijon Sayısı
Göbek (Porya) Ölçüsü
Desen
Fiyata Göre
Min: - Max:

Audi Jant

8.5X19'' Kormetal Jant DY409 S PCD 5x112 ET42 JI19-DY409-238

Kormetal (KRMT-JI19-DY409-238)
2.313,16 TL Satıcılar (1)

7.5X16" PCD 5X112 Zent ZENT-Z536 SB ET45 57.1 mm ZENT-Z536-SB

Zent (ZENT-ZENT-Z536-SB)
3.009,23 TL Satıcılar (1)

6.5X15'' Jant CMS 465 DB PCD 5X112 ET45 465-6515-5112-45-571-DB

CMS (CMS-465-6515-5112-45-571-DB)
3.177,23 TL Satıcılar (1)

8.0X18" PCD 5X112 RC 148 SILVER ET40 57.1 mm JANT1007

RC (RC-JANT1007)
3.429,23 TL Satıcılar (2)
1 2 3

Audi Jant Modelleri

Jant; lastiğin içine yerleştirilen, farklı materyallerden üretilen ve tekerleği aksa bağlayan parçadır. Estetik açıdan aracınızı ilgi çekici kılan ve yol tutuş gücünü etkileyen önemli bir faktördür. Jantlar estetik özelliklerinin yanı sıra aracınızın performansını da fazlasıyla etkilemektedir. Lastiğinizle uyumlu bir jant seçimi için online alışveriş kataloğumuza göz atabilirsiniz. Araç lastiğinizle uyumlu bir jant satın almak adına lastiğinizin özelliklerini bilmeniz önemlidir. Örneğin kullandığınız lastiğin çevresine uyumlu jant seçimi, sizi olası kaza risklerinden korur. Sayfamızda lastiğinizde kullanacağınız jant modelini, bütün kriterlere göre sıralayabilir ve seçiminizi ona göre yapabilirsiniz.

Lastik Borsası, bünyesinde pek çok markaya ait jant tipine yer verir. Audi de bu eşsiz markalardan biridir. Online alışveriş kataloğumuzdan aracınıza uygun hem estetik açıdan etkileyici hem de kaliteli materyallerden üretilmiş Audi jant modellerine ulaşabilirsiniz. Sayfamızda sunulan geniş fiyat aralığından yararlanarak bütçenize uygun bir seçim yapabilirsiniz.

Aracınıza Uygun Jant Modelleri

Jant ve lastik uyumu, yukarıda da bahsettiğimiz gibi aracın performansından görünüşüne kadar birçok konuda etkilidir. Jant seçiminde dikkat edilmesi gereken kriterler vardır. Mağazamız geniş ürün yelpazesiyle size en uygun olan Audi jantları bünyesinde bulundurmaktadır. Aracınıza uygun jant seçiminde dikkat etmeniz gereken ilk nokta jantın offset değeridir. Offset değeri jantın ne kadar dışarıya taştığını gösterir. Bu değer düştükçe jant, tekerleğin merkezinden dışarıya çıkar. Jantın tekerleğe kıyasla daha dışarıda olması da tekerleklere veya aracın çamurluğuna zarar verebilir.

Bu durumda jant seçiminde offset değerine dikkat etmek büyük önem taşır. Sayfamızda ET0’dan ET 60’a kadar çeşitli offset değerlerinde ürünler bulmak mümkündür. Bu ürünler arasından aracınızla uyumlu olan jant tipine, sayfamızın filtreleme özelliğini kullanarak ulaşabilirsiniz. Jant seçiminde göz önünde bulundurmanız gereken bir diğer husus da tekerleklerinizin çapıdır. Ayrıca jant seçiminin yanı sıra Audi jant kapağı modelleriyle de tekerleğinizin bağlantı kablolarını kapatabilir, dekoratif bir görüntü elde edebilirsiniz. Siz de tüm bu kriterleri baz alarak Lastik Borsası’nda bulunan farklı markalardan pazar araştırması yapabilirsiniz.

Bütçenize Uygun Jant Fiyatları

Lastik Borsası, alanında lider birçok markayı bünyesinde bulundurarak hizmetinize sunmaktadır. Sayfamız pek çok alıcı ve satıcıyı bir araya getiren online bir buluşma platformudur. Aracınızın lastikleriyle uyumlu birden fazla jant modelini, farklı markalar aracılığıyla sizinle buluşturur. Audi jantlar da aracınızla uyum gösterebilecek geniş bir model aralığına sahiptir. Audi jant fiyatları bütçenize uygun oluşuyla dikkat çekmektedir. Lastik Borsası’nın fiyat çeşitliliği sayesinde bütçenize uygun jant seçimini gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz. Sayfamızda bulunan arama kısmından zevkinize ve aracınızın görüntüsüne uygun Audi jantları birçok farklı renk koduyla aratabilir ve aracınızın estetik duruşuna yakıştırdığınız rengi tercih edebilirsiniz.

Online alışveriş kataloğumuzda yer alan Audi jant göbeği seçeneklerinden aracınızın jantıyla uyumlu bir seçim yapabilir, sürüş kalitenizi maksimum düzeye çıkarabilirsiniz. Ayrıca Lastik Borsası’nda bulunan Audi a3 jant tavsiye bölümünü okuyarak farklı fikirlerden yararlanabilirsiniz. Mağazamızın hızlı teslimat ve ücretsiz kargo ayrıcalığı sayesinde de alışverişinizi keyifli kılabilirsiniz.