Konum
Lütfen konumuzunu seçiniz.

Şu an kullandığınız adresi veya konumunuzu seçerek bölgenize özel aynı gün teslim edilebilecek ürünleri görüntüleyebilirsiniz.

0
Sepetim
Online 0 Ziyaretçi Sayısı

Yağ Tipi

SAE Viskozite

Miktar

Fiyata Göre

Shell

Shell Motor Yağı Fiyatları

Motor yağı, sıcaklığın artmasıyla beraber motor üzerinde bulunan yağ oranının azalmasını ve parçalar üzerinde kir birikintisi oluşmasını engellemektedir. Sıcaklığın düştüğü zamanlarda ise kalınlaşmayı önleyerek motorun daha da kolay çalışmasını sağlamaktadır. Shell yağ 5 30 sae viskozite özelliği ile kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen popüler ürünlerden biri olmuştur. Kullanımının düzenli şekilde yapılması gereken motor yağı, Lastik Borsası aracılığıyla siz değerli kullanıcıların beğenilerine sunulmaktadır!

Bütçenize uygun şekilde beğeninize sunulan Shell yağının fiyatları; araç türü, yağ tipi, sae viskozite ve miktarına göre değişiklik göstermektedir. Siz de mağazamızda ünlü markaların çeşitli fiyat aralıklarını araştırabilir, ihtiyacınıza en uygun olan ürüne son derece kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Her İhtiyaca ve Bütçeye Uygun Shell Ürünleri

Güvenli bir yolculuğun temellerinden biri olan araç bakımı, zamanında yapılması ve kesinlikle her daim özen gösterilmesi gereken bir faktördür. Araç bakımının aksatılmaması hem sürücü hem de yolcular için oldukça büyük önem taşımaktadır. Bakım aşamasında en çok dikkat edilen noktalardan biri ise tabii ki yağ değişimidir. Bu noktada sayfamızda yer alan Shell yağ değişimi ile ilgili ürünlerden yararlanabilir, aracınızın bakımını sağlayabilirsiniz. Aracınızla uyumlu yağ tipine karar vererek keyifli bir sürüş deneyimi kazanabilirsiniz. Düzenli yapılan yağ değişimi ile birlikte yakıt kullanımını ve aracın yol üzerindeki sürüşünü olumlu şekilde etkileyebilirsiniz.

Motor yağı, motor içerisinde yer alan parçaları korumasının yanı sıra çalışan parçaların temizliğinden de sorumludur. Siz de markaların alanında uzmanlaşarak büyük hassasiyet ile piyasaya sürdüğü bu eşsiz ürünlere mağazamız üzerinden yalnızca birkaç tık ile kolayca ulaşabilirsiniz. Aracınıza ve kullanım amacınıza uygun olacak şekilde filtreleme yaparak doğru bir seçimde bulunabilirsiniz. İhtiyacınız ve beklentileriniz doğrultusunda Lastik Borsası’ndan çok çeşitli ürünlere göz atabilirsiniz.

Shell Motor Yağı

Mevsim geçişleri ile birlikte araçların üzerinde görülen etkilerin en aza indirilmesini sağlayan Shell motor yağı, motorun kolay çalışmasını ve parçalarının korunmasını sağlamaktadır. Yolculuk sırasında ortaya çıkan etken durumlar, araç özelliklerine göre Shell yağ 10 40 ile daha uzun ömürlü kullanım alanları oluşturmaktadır. Siz de yolculuğunuzun konforlu şekilde geçmesi için gönül rahatlığıyla Shell motor yağından yana seçim yapabilirsiniz. Böylelikle aracınızın sürüş gücünü artırabilir, yolculuk sırasında yüksek performans deneyimlemenin tadına varabilirsiniz. Lastik Borsası’nda yer alan ve aracınızın kullanım gücünü artıran ürünlerden yana tercih yaparak hızlı bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

Bünyesinde pek çok çeşit bulunduran mağazamızda kullanıcı beğenisine sunulan Shell ürünlerine hızlı teslimat ve ücretsiz kargo imkanıyla hemen sahip olabilirsiniz. Lastik Borsası’nda bulunan ürünler arasından aracınızın motor yapısıyla uyumlu bir tercihte bulunarak kaza riskini minimuma indirebilirsiniz. Alanında lider Lastik Borsası’nın uygun fiyat garantisinden yararlanarak hem kaliteli hem de ekonomik bir alışveriş yapma imkanı yakalayabilirsiniz. Soru ve sorunlarınız için Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz