Konum
Lütfen konumuzunu seçiniz.

Şu an kullandığınız adresi veya konumunuzu seçerek bölgenize özel aynı gün teslim edilebilecek ürünleri görüntüleyebilirsiniz.

0
Sepetim
Markalar

Üretim Tarihi

Voltaj
Kapasite
CCA EN
Kutu Tipi
Fiyata Göre
AutoPower Akü X

Ağır Hizmet Ticari Araç Aküleri

1 Sonuç bulundu.

12V 105Ah AutoPower Akü ATN5 GR31 605102080

AutoPower Akü (AUTP-605102080)
5.554,25 TL Satıcılar (1)

Ağır Hizmet Ticari Araç Akü Çeşitleri

Enerji ihtiyaçları diğer akülere kıyasla daha fazla olan ağır vasıta aküleri, ağır ticari araçların enerji ihtiyacını karşılamak amacıyla üretilmiştir. Yüksek titreşim ve sarsıntıya karşı oldukça dayanıklı olan bu tip akülerin voltaj değeri 12V’dir. Ağır hizmet ticari araç akülerinin garanti süreleri 1 yıldır ve bu aküler ayrıca bir bakım gerektirmez.

Alanında lider Duracell, İnci, Mutlu, Energy, Varta gibi markaların ağır hizmet ticari akülerinin listelendiği online alışveriş mağazamızda, siz de sektörünüze ve ihtiyacınıza uygun akü seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Lastik Borsası aracılığı ile ağır ve süper ağır hizmet ticari aküler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir, uzun ömürlü ve kullanışlı ağır vasıta akülerini keşfetme fırsatı yakalayabilirsiniz.

İhtiyacınıza Yönelik Ağır Hizmet Ticari Akü Modelleri

Zorlu iklim ve çalışma şartlarına uygun olarak tasarlanmış ağır hizmet ticari aküleri düşük iç dirence sahiptir. İnşaat, tarım, belediyecilik, lojistik gibi farklı sektörlerde kullanılan ağır vasıta aküleri seçerken, aracın ve sektörün ihtiyaçları göz önünde bulundurulmalıdır. Zirai araçlar mevsimsel olarak kullanıldığı için akü seçerken araçların kullanım dışı kalacağı dönemler unutulmamalıdır. Zirai araçlarınız için marş performansı yüksek ve titreşimlere karşı dayanıklı aküler tercih ederek enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Otobüs aküsü seçiminde ise dijital ekranlar, araç içi servis hizmetleri,  telefon şarj panelleri ve klima gibi enerji ihtiyaçlarınızı karşılayacak modelleri tercih edebilirsiniz.

Dünyaca ünlü markaların ağır hizmet ticari akülerinin listelendiği online alışveriş kataloğundan; sektörünüze uygun ağır vasıta aküyü bulmak için marka, voltaj, kapasite, cca en, üretim teknolojisi, start-stop, kutu tipi ve fiyat kriterlerine göre filtreleme yapabilir, aradığınız ağır vasıta aküye hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılan sorular için müşteri hizmetlerinden yardım alabilir, akü çeşitleriyle ilgili geniş bilgi elde edebilirsiniz. 

Ağır Hizmet Ticari Akü Fiyatları

Ağır vasıta akülerinin seçiminde dayanıklılık ve performans kadar önemli olan bir diğer nokta ise uygun fiyattır. Ağır vasıta akülerinin fiyatları marka, amper ve voltaj değerlerine göre değişiklik gösterir. SFB ve EFB teknolojisiyle üretilen ağır hizmet ticari aküler yüksek oranda tasarruf sağlar ve uzun vadede oldukça hesaplıdır. Lastik Borsası’nda, Türkiye’nin her yerindeki güvenilir satıcıların SFB ve EFB teknolojileriyle üretilmiş ağır vasıta akü fiyatları arasında karşılaştırma yapabilir ve aradığınız modeli uygun fiyat güvencesiyle satın alabilirsiniz. Ayrıca tüm alım satım işlemlerinizi şirket kimliği göstermeden hızlı ve güvenli şekilde tamamlayabilirsiniz.

Lastik Borsası’nda ihtiyacınıza en uygun ağır vasıta akü modelini farklı kredi kartlarına taksit ve hızlı kargo ayrıcalığıyla satın alabilirsiniz. Ağır hizmet akü fiyatları ve teknik bilgileri hakkında ürün detay sayfalarından kapsamlı bilgilere ulaşabilir; Mutlu, İnci, Duracell, Varta, Energy, Vollt, EAS, President, Yuasa gibi en çok tercih edilen markaların akülerini Lastik Borsası’nın 20 yıllık tecrübesiyle tek tıkla sipariş verebilirsiniz.