Konum
Lütfen konumuzunu seçiniz.

Şu an kullandığınız adresi veya konumunuzu seçerek bölgenize özel aynı gün teslim edilebilecek ürünleri görüntüleyebilirsiniz.

0
Sepetim

Mevsim

Taban Genişliği

Yanak Kesiti

Jant Çapı

Yük Endeksi

Hız Endeksi

Run Flat / Patlasada Gidebilen

XL Ekstra Yük

OEM Kod

Kat Sayısı

M + S

3PMSF

Ses Yalıtımı

Patlak Yalıtımı

Pozisyon

Tube-Type

Birim

Ürün Tipi

Ürün Tipi

Pozisyon

Fiyata Göre

Goodyear Lastik

205/55R16 91V Goodyear Eagle Sport 2 583930

Goodyear (583930)
2.019,50 TL Satıcılar (175)

185/65R15 88H Goodyear Eagle Sport 2 583905

Goodyear (583905)
1.918,00 TL Satıcılar (135)

195/65R15 91V Goodyear Eagle Sport 2 583909

Goodyear (583909)
1.898,96 TL Satıcılar (132)

175/65R14 82H Goodyear Eagle Sport 2 583901

Goodyear (583901)
1.593,20 TL Satıcılar (114)

185/65R14 86H Goodyear Eagle Sport 2 583904

Goodyear (583904)
1.804,88 TL Satıcılar (76)
1 2 3

Goodyear Lastik Modelleri

Goodyear lastik geniş ürün yelpazesi ile Lastik Borsası’nda satışa sunulmaktadır. Her türlü şarta uyum sağlayan farklı modelleri ile kaliteli ve güvenli bir sürüş deneyimi yaşatmaktadır. Goodyear lastikleri üretilirken zorlu iklim koşulları göz önünde bulundurulmuştur. Üretim esnasında çeşitli testlerden geçirilerek araçlarda güvenli bir şekilde kullanılması amaçlanmıştır.

Lastik Borsası’nda yer alan Goodyear lastikler yaz lastikleri, 4 mevsim lastikleri ve kış lastikleri olarak 3 kategoride bulunmaktadır. Yaz ve kış lastikleri mevsime göre zorunlu olarak değiştirilmesi gereken lastiklerdir. Ancak 4 mevsim lastikleri her mevsimde kullanılabilen türdendir. Zorlu iklim şartlarının olduğu bölgelerde mevsimsel lastiklerin kullanılması daha doğru iken; olağan iklim şartlarının olduğu bölgelerde 4 mevsim lastikleri kullanılmalıdır.

Goodyear Lastik Çeşitleri

Goodyear lastik çeşitleri otomobil lastikleri, 4x4 lastikleri ve hafif ticari araç lastikleri olarak üç çeşitte satışa sunulmuştur. Otomobil lastikleri binek araçlarda kullanılabilecek boyutlarda farklı desen ve modellerde tasarlanmıştır. Özellikle uzun yolculuklarda çok iyi bir çekiç sağlarken, performans olarak uzun sırt aşınma süresi düşünülerek üretilmiştir. 4x4 lastikleri ise daha ağır koşullarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Ağır şartlarda yolculuk sırasında aracın konforunu düşürmeden sağlam bir çekiç özelliği sunmaktadır. Hafif ticari araç lastikleri ise bu kategoride araçlarda kullanılmak üzere satışa sunulmuştur.

Yumuşak bir sürüş deneyimi amaçlayarak tasarlanan hafif ticari araç lastikleri tüm hava koşullarında mükemmel bir çekiç gücü sağlamaktadır. Aracınızın bulunduğu kategoriye ve modele göre Goodyear lastik fiyatları mağazamızda yer almaktadır. Siz de Lastik Borsası üzerinden karşılaştırma yaparak istediğiniz ürünü sipariş verebilirsiniz. Sayfamızın geniş filtreleme özelliğinden yararlanarak aradığınız ürünü daha kolay bulabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra kafanızda oluşan soru işaretlerini gidermek için online alışveriş kataloğumuzun müşteri hizmetleri servisinden yardım alabilirsiniz. Böylece bilinçli bir alışveriş süreci geçirebilirsiniz.

Doğru Lastik Nasıl Seçilir?

Lastik seçimi araçların performansını doğrudan etkileyen en önemli unsurlardan biridir. Özellikle güvenlik açısından lastik seçimine dikkat etmek çok önemlidir. Doğru bir lastik kullanımı, konforlu bir sürüş sağlamaktadır. Lastiklerin kullanılan araçlara uygun olması ani fren durumunda hızlı bir şekilde aracın durmasını sağlar. Ancak lastik seçiminde yapılan yanlış tercihler, geri dönüşü zor hataların yaşanmasına neden olabilir. Goodyear lastikleri son teknoloji kullanılarak tasarlanmıştır ve güvenli bir sürüş amaçlanmıştır.

Lastik seçimini etkileyen bir başka husus ise yakıt tüketimidir. Araçla uyumlu olacak şekilde seçilen bir lastik, aracınızın yakıt tüketiminde zarara uğramasını engeller. Ayrıca lastik seçimi sırasında hava koşullarını göz önünde bulundurmak da önemli bir ölçüttür. Özellikle hava sıcaklığının 7 dereceden daha düşük olduğu yerlerde kış lastiği kullanmanız performans açısından daha iyidir. Araç kullanırken nasıl kullandığınız ve sürüş tekniğiniz lastik seçimini doğrudan etkilemektedir. Özellikle uzun yolda daha süratli araç kullanmayı seviyorsanız Goodyear lastiklerinden yana seçim yapabilirsiniz. Alışveriş sırasında sayfamızda yer alan Goodyear lastik yorumlarını okuyarak da farklı fikirlerden faydalanabilir, kararınızı buna göre verebilirsiniz.