Konum
Lütfen konumuzunu seçiniz.

Şu an kullandığınız adresi veya konumunuzu seçerek bölgenize özel aynı gün teslim edilebilecek ürünleri görüntüleyebilirsiniz.

0
Sepetim

Üretim Tarihi

Fiyata Göre
Min: - Max:

Magnatec stop-start 5w-30 a5

Magnatec Stop Start 5W-30 A5 Motor Yağı Çeşitleri

Kusursuz bir sürüş deneyiminin en önemli parçası güçlü motordur. Güçlü ve hatasız motor ise ancak doğru yağ kullanılarak sağlanır. Günümüz şartlarında gelişen teknolojiyle birlikte sürüş deneyimi giderek çeşitlenmekte ve daha hareketli bir hal almaktadır. Hızlanan hayatla birlikte artan araç kullanımı, beraberinde çetin trafik koşullarını getirir. Bu durum aracınızla dur kalk yapma sayınızı artırır. Dolayısıyla aşınma ve yıpranma kaçınılmaz bir hal alır. 

Magnatec stop-start 5w-30 a5 motor yağı ile aracınızının motorunu yağlayarak yapısındaki bozulmalara engel olabilir, performans düşüklüğü yaşamadan ilk günkü gibi arabanızı kullanabilirsiniz. Siz de Lastik Borsası aracılığıyla ihtiyacınız olan magnatec motor yağını en uygun fiyata gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.

Magnatec Stop-Start 5W-30 A5 Motor Yağı Özellikleri

Hareketli yaşamın beraberinde getirdiği çetin trafik koşulları aracınızın motorunu zorlar. Her geçen gün artan yol ağı ve araç sayısı beraberinde yeni trafik ışıklarını ve kavşakları getirir. Bu durum da aracınızın motoruna artı bir yük binmesine sebep  olur. Motorunuzun bu tip durumlardan en az şekilde etkilenerek ilk günkü performansını koruması için düzenli yağlanması şarttır.  Bir yağın kalitesini anlamak için kullanıcı yorumlarına dikkat etmek büyük önem taşır. Magnatec stop-start 5w-30 a5 motor yağı yorumları kullanıcıların beğenisini yansıtır.

Magnatec sahip olduğu Dualock molekül teknolojisi sayesinde motor performansını ve yakıt verimliliğini korur. Bu teknoloji ile motor yağı mekanik aksana mıknatıs gibi yapışarak dur-kalk esnasında oluşan deformasyon, aşınma ve yıpranmayı %50’ye kadar engeller. Yakıt verimliliğinin ve performansın stabil kalmasını sağlar. Magnatec motor yağı hem zamandan hem de paradan tasarruf etmenize yardımcı olur. Siz de Lastik Borsası’nın eşsiz filtreleme özelliğini kullanarak aradığınız Magnatec motor yağını hızlıca satın alabilirsiniz.

Magnatec Stop-Start 5w-30 a5 Motor Yağı Fiyatları

Aracınızın sahip olduğu motor, sürüş kalitenize etki ederken yolculuk sırasında yaşadığınız performans seviyesini de etkilemektedir. Bu güçlü yapının aksamlarının ilk günkü gibi çalışması ve verimini devam ettirmesi için yağlanması gerekir. Magnatec motor yağı da bu vazifeyi üstlenerek verimliliğin sürekliliği ve artırılması konusunda size yardımcı olur. Motor aksamının arasına girerek sürtünmeyi büyük ölçüde azaltır. Dolayısıyla aşınma ve yıpranmayı önler. Kullanılan yakıttan ötürü ortaya çıkan karbon yan ürünlerini içerisine hapsederek motora yapışmasını ve motorda hasar bırakmasını engeller. Motor soğutmasına yardımcı olarak da performans düşüklüğünün önüne geçer. Motor içerisinde sürekli devirdaim ederek her yüzeye temas eder. Metalin metalle teması sonucu oluşan parçaların ortaya çıkmasına da engel olur.

Magnatec stop-start 5w-30 a5 motor yağı fiyat performans bakımından segmentindeki en verimli yağlardandır. Uygun fiyatı ve yüksek performanslı yapısı sayesinde günlük ve profesyonel kullanıcıların tercih listelerinin başında yer alır. Siz de ihtiyacınız olan Magnatec Stop-start motor yağına Lastik Borsası aracılığıyla ulaşabilir, sayfamızın hızlı teslimat ve ücretsiz kargo ayrıcalığıyla siparişinizi verebilirsiniz.