Konum
Lütfen konumuzunu seçiniz.

Şu an kullandığınız adresi veya konumunuzu seçerek bölgenize özel aynı gün teslim edilebilecek ürünleri görüntüleyebilirsiniz.

0
Sepetim

Yardım Merkezi

Yardım merkezine hoş geldiniz!

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Üyelik ve Hesap


Bireysel Üyelik

Sistemimizde “Bireysel Üyelik” ve “Toptan & Tedarikçi Üyelik” olarak iki çeşit üyelik bulunmaktadır.

Bireysel Üyelik için izleyeceğiniz adımlar;

  • Ad, Soyad, E-posta, Telefon, Şifre bilgilerini doldurunuz.
  • Sözleşme onay kutusunu işaretleyiniz.
  • “Kayıt Ol” butonuna tıklayınız.

Bu işlemlerinizin ardından üyeliğiniz tamamlanmış olacaktır. Kayıt bilgileriniz sms ve mail olarak tarafınıza iletilecektir. Alışverişe hemen başlayabilirsiniz.

Toptan & Tedarikçi Üyelik

Lastik Borsası platformu üzerinden ürün satmak ve/veya toplu ürün almak için ticari bilgileriniz ile sisteme kayıt olabilirsiniz.

Tedarikçi Üyeliği için izleyeceğiniz adımlar;

  • Üye Ol sayfasına tıklayınız.
  • “Toptan & Tedarikçi Üyelik” sekmesinde tıklayınız.
  • Ad, Soyad, Firma Ünvanı, İl, İlçe, Adres, Telefon Numarası, Vergi Dairesi, E-Posta bilgilerinizi giriniz.
  • Üyelik sözleşmesini ve Tedarikçi Satış ve Gizlilik Sözleşmelerini okuyarak onay veriniz.
  • “Kayıt Ol” butonuna tıklayınız.

Başvurunuzun ardından sistem yetkilimiz tarafınıza dönüş yaparak Lastik Borsası platform kaydınızı tamamlayacak ve tarafınıza şifre bilgilerinizi iletecektir.

Lastik Borsası’na üye olmak, her iki üyelik tipi için de ücretsizdir.

Lastik Borsası usullere göre toplanan tüm verileri, LB Bilişim Teknolojileri A.Ş. veritabanında tutmakta ve üçüncü kişiler ile hiç bir amaçla paylaşmamaktadır. LB Bilişim Teknolojileri A.Ş.’nin otomotiv üzerine kurulu ticari faaliyetinin dışında hiç bir amaçla kullanılmamakta, yurt içinde veya yurt dışına veri aktarımı yapılmamaktadır.

Gizlilik ve Güvenlik Politikası sayfamızdan tüm detayları inceleyebilirsiniz. Gizlilik ve Güvenlik Politikası için tıklayınız.

Şifremi unuttum linkine tıklayın. Açılan sayfada, e-posta adresinizi girerek yeni şifre belirleme linkinin e-posta adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz. (Not: e-mail gelmesi 5 dk. sürebilmektedir, spam kutunuzu da kontrol etmeyi unutmayınız.) Gelen mailde yer alan link üzerinden şifre sıfırlama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Hesabım sayfasında, sipariş bilgilerinizi görüntüleyebilir, kişisel bilgilerinizi (ad, soyad, e-posta, telefon) ve e-bülten / sms alma onay durumunuzu düzenleyebilir, fatura ve teslimat adresleri belirleyebilirsiniz.

Sisteme giriş yapmanızın ardından sağ üst köşede yer alan isim alanının üzerinde geldiğinizde “Hesabım” başlığını listelenecektir. Hesabım> Siparişlerim menüsü altında ödemesini yaptığınız ürünlerin durum bilgisini listeleyebilirsiniz. Yer alan bilgiler; Sipariş Durumu, Ödeme Durumu, Tarih, Toplam, Detay

Ödeme


lastikborsasi.com’da alışverişleriniz esnasında en son teknolojiler ve en iyi servis sağlayıcılarla korunursunuz. SSL sertifikası ile 256 bit uçtan uca şifreleme ile bilgileriniz ve 3D secure tek kullanımlık şifre ile alışverişleriniz güvende.

3D secure ,online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir.İnternetten yapılan alışverişlerde,şifreyle kredi kartı onaylama işlem olarak da bilinir.VISA için kullanılan uygulamasına ‘VERIFIED BY VISA’ , MasterCard için olanına ise ‘SECURECODE’ adı verilir. lastikborsasi.com’dan yapacağınız alışverişlerde ,kredi kartınızın bağlı olduğu banka bu sistemi destekliyorsa 3D secure ‘la ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Güvenliğiniz için Kredi Kartı bilgilerinizin altında yer alan ‘3D Secure ile ödemek istiyorum’kutucuğunu işaretleyerek ödeme işlemini gerçekleştirmenizi öneririz.

3D secure kullanmayı tercih ederseniz,kredi kartı bilgilerinizin girişini yaptıktan sonra bankanızın 3D secure uygulamasına ait sayfaya yönlendirilirsiniz ve cep telefonunuza SMS ile 6 haneli bir güvenlik şifresi iletilir.Banka sistemi ,lastikborsasi.com’a sadece işlemin belirtilen tutarda başarılı olduğunu iletir ve müşterinin siparişi tamamlanır.

Evet, sepet sayfasında ‘Alışverişi Tamamla’butonuna tıkladığınızda, ‘Bireysel’ve ‘Kurumsal’ olarak iki seçenek sunulmaktadır.Kurumsal kısmında şirket bilgilerinizi doldurarak, faturanızın şirketiniz adına kesilmesini sağlayabilirsiniz.

lastikborsasi.com üzerinden verecek olduğunuz siparişlerini için çeşitli ödeme seçeneklerini kullanabilirsiniz.Bu aşamada ödemeleriniz online satın alım sırasında Kredi/ banka kartı yöntemi ile yapabileceğiniz gibi, Çağrı merkezi hattımızı arayarak da gerçekleştirebilirsiniz.

Çağrı Merkezi Numarası 444 06 52

E-faturanız için öncelikle hesabınızda kayıtlı e-posta adresinizi kontrol etmenizi öneririz.

lastikborsası.com’dan yapmış olduğunuz alışverişlerinize ait oluşturulan faturanız, 7 iş günü içerisinde ilgili mail adresinize E-fatura olarak gönderilecektir. Ulaşmayan faturalarınız için 444 06 52 Çağrı Merkezi hattımızdan direkt destek alabilirsiniz.

E-fatura mükellefi olmamız sebebi ile faturalarınızı ürünlerinizin yanında ek olarak değil,mail adresiniz üzerinde göndermekteyiz.

Ayrıca, E-faturanız garanti belgesi yerine de geçmektedir.Herhangi bir aksilik yaşamanız halinde e-faturanız ile markaların yetkili bayilerine başvurabilir,ürünleri garanti kapsamında inceletebilirsiniz.

E-ticarette hem müşteri hem de firma için en önemli konuların başında güvenlik önlemleri geliyor. 3D Secure ise güvenlik sistemleri dendiğinde karşımıza çıkan ilk anahtar kelime oluyor. Türkiye’de internetten alışveriş büyük bir hızla büyüyor. Bu büyümeyle birlikte banka ve kredi kartlarıyla ilgili sahtecilik durumları da bir ihtimal olarak hayatımızda önemle üzerinde durulması gereken konuların başında geliyor.

lastikborsasi.com’dan alışveriş yaparken ödemelerinizi ;

Kredi Kartı Ödeme

Ürün sayfalarından; ürün ve ödeme yapmak istediğiniz banka bazlı sunulan farklı Kredi Kartı avantajları hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

lastikborsasi.com’dan yapacak olduğunuz alışverişlerinizin Kapıda ödeme seçeneği mevcut olmayıp aşağıdaki ödeme yöntemini dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Kredi/Banka Kartı

Ürün sayfalarından; ürün ve ödeme yapmak istediğiniz banka bazlı sunulan farklı Kredi Kartı avantajları hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kredi kartı /Banka Kartı bilgileriniz hatalı/eksik girmiş veya kartınız bakiye yetersizliği vb durumlar nedeniyle onaylanmıyor olabilir.

3D secure ile ödeme yapılacağı için,kayıtlı cep telefonu bilginizin güncel olması gerekir.

Eğer hala sorun almaya devam ediyorsanız farklı bir tarayıcıdan işlem denemelisiniz veya 444 06 52 müşteri hizmetlerimizden anında DESTEK alabilirsiniz.

Fırsatlar


Lastik Borsası 120 dakika hizmeti hakkında detaylı bilgi

Lastik Borsası stop al hizmeti hakkında detaylı bilgi

Lastik Borsası montaj noktası nedir?

Lastik Borsası lastik oteli hizmeti hakkında detaylı bilgi

Lastik Borsası kampanyalar hakkında detaylı bilgi

Lastik Borsası lastik kaskosu nedir?

Sipariş


lastikborsasi.com üzerinden alışveriş yapmak isteyen kullanıcılarımız üye olarak sipariş verebilmektedir.

Siparişinizi , lastikborsasi.com adresimizden verebileceğiniz gibi 444 06 52 numaralı lastikborsasi.com Çağrı Merkezimiz üzerinden de sipariş oluşturabilir ve ödeme yapabilirsiniz.

Ürünü satın aldıktan sonra sistem tarafından kayıtlı e-posta adresinize gönderilen sipariş onay e-postasından veya Hesabım-Siparişlerim sayfasından sipariş numaranıza ulaşabilirsiniz.

Yanlış ebat veya adette sipariş verdiğinizi fark ettiğinizde , [email protected] adresine mail atabilir veya çağrı merkezi hattımız 444 06 52 üzerinden iptal /iade talebinde bulunabilirsiniz.

İade ve İptal


Sipariş oluşturma esanasında yanlış ürün satın alındıysa, müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçerek sipariş değişimi ve sipariş iptali talep edebilirsiniz. 444 06 52 Çağrı Merkezimizi arayarak veya [email protected] mail adresimize, mesai saatleri içerisinde mail atarak talep oluşturabilirsiniz.

%100 Müşteri Memnuniyeti kapsamında işleminizi çözüme kavuşturmak adına en kısa sürede tarafınıza ulaşacağız.

Ürün Bilgisi


Sitemiz üzerinde sunulmakta olan bütün lastikler sıfır ve garantilidir. Garanti süreleri üretici ve ürün grubuna göre değişkenlik göstermekle birlikte, binek, 4x4 ve suv tipi lastiklerde standart garanti süresi fatura tarihinden itibaren 24 ay olarak uygulanmaktadır.

Lastikler üzerinde üretim teknolojileri doğrultusunda yerleştirilen birçok farklı parametre bulunmaktadır. Aynı ebatlardaki lastikler arasındaki farkları belirleyen bu kriterl