Konum
Lütfen konumuzunu seçiniz.

Şu an kullandığınız adresi veya konumunuzu seçerek bölgenize özel aynı gün teslim edilebilecek ürünleri görüntüleyebilirsiniz.

0
Sepetim
Online 0 Ziyaretçi Sayısı

Mevsim

Taban Genişliği

Yanak Kesiti

Jant Çapı

Yük Endeksi

Hız Endeksi

XL Ekstra Yük

M + S

3PMSF

Pozisyon

Tube-Type

Fiyata Göre

Formula

235/75R17.5 132/130M Formula F.STEER 2343500

Formula (2343500)
4.872,42 TL Satıcılar (1)
1 2

Formula Lastik Fiyatları

Aracınızın iç dinamiği her ne kadar önemli olsa da yer ile temas eden ve aracın hareketini sağlayan lastikleri unutmamak gerekir. Kaliteli lastik kullanımı, aracınızın yüksek verimle çalışmasını sağlarken sürücülerin de konforlu bir şekilde yolculuk yapmasına olanak tanır.

Formula lastik, Türk Pirelli Lastikleri A.Ş. tarafından Türkiye’de üretilmektedir. Üretimlerinde ve tasarımlarında üstün teknoloji kullanan Pirelli, kendi garanti kapsamında satış yapmakta ve lastikleri en uygun fiyatla sitemiz üzerinden sizlere sunmaktadır. Formula lastik, diğer lastiklere göre daha uzun ömürlüdür. Lastiklerin yaz-kış kullanılabilmesi ve üstün teknoloji ile üretilmesi Formula lastik fiyatlarının diğer lastiklere göre daha pahalı olmasına sebep olmaktadır. Fakat Lastik Borsası, sitesindeki birden çok satıcı ile en uygun fiyatla alışveriş yapmanızı sağlar. Yerli yabancı tüm üretici firmaları bünyesinde bulundurur. Siz de konforlu bir sürüş için sitemizde bulunan Formula lastik modellerine göz atarak güvenli yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz.

Formula Araç Lastiği Modelleri

Formula araç lastikleri yaz-kış standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Kış lastikleri 0 derecenin altında bile yüksek performans ile hareket eder. Lastiğin yüzey yapısı, buzlu ve kaygan zeminlerde maksimum tutuş sağlayarak kazalara engel olur. Lastik sırtındaki kanallar sayesinde erken aşınmanın önüne geçilir ve lastiğin ömrü uzar. Kanalların sıklaştırılmış olup düzensiz hale getirilmesi, ani frenlerde kayma yaşanmasının önüne geçerken çıkan sesi de en aza düşürür. Estetik duruşu sahip ve birbirinden farklı her araca uygun Formula lastik modelleri, günümüzde sürücülerin en çok tercih ettiği lastik modeli haline gelmiştir.

Formula lastik modelleri taban genişliğine göre çeşitlendirilir. 175/65 R14, 185/65 R14, 195/55 R16, 195/65 R15, 205/55 R16 ve 225/45 R17 Formula lastiklerinin tüm modelleridir. Bu modeller arasında en çok tercih edilen Formula lastik ise 185/65 R14’tür. Başta bulunan 185 sayısı lastik taban genişliğini gösterir. 65 sayısı ise yanak yüksekliğinin lastik taban genişliğine oranını ifade eder. R ile başlayan 14 sayısı da jant çapını işaret etmektedir.

Sürücülerin Vazgeçilmezi Formula Lastik

Formula otomobil lastikleri, kuruluşundan beri kendini yenileyen ve teknolojiye ayak uyduran Pirelli firmasının yüksek mühendisleri tarafından tasarlanır. Güvenli fren mesafesi, yüksek çekiş ve itiş gücüyle konforlu bir kullanım sağlarken otomobilinize yakışan estetik görüntüsü ile tüm dikkatleri üzerine çeker. Siz de online alışveriş kataloğumuzdan Formula lastiklerin tüm modellerine ulaşabilir, Pirelli güvencesiyle siparişinizi verebilirsiniz.

20 yıllık tecrübesiyle daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan Lastik Borsası, zengin ürün çeşitliliği ile severek tercih edilmektedir. Çeşitli indirimler sunarak kullanıcılarının bütçesini aşmamasına özen göstermektedir. Siz de internet sitemizdeki çeşitli filtreleri uygulayarak otomobilinizin jantlarına uygun ve birbirinden farklı lastik modeline rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Tüm kredi kartlarına taksit imkanı sağlayan Lastik Borsası aracılığıyla ödeme kolaylığı elde edebilir, ücretsiz kargo ve hızlı teslimat ayrıcalığından faydalanabilirsiniz. Siparişinizin durumunu öğrenmek veya iptal etmek için de mesai saatleri içerisinde müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.