Konum
Lütfen konumuzunu seçiniz.

Şu an kullandığınız adresi veya konumunuzu seçerek bölgenize özel aynı gün teslim edilebilecek ürünleri görüntüleyebilirsiniz.

0
Sepetim

Mevsim

Taban Genişliği

Yanak Kesiti

Jant Çapı

Yük Endeksi

Hız Endeksi

Run Flat / Patlasada Gidebilen

XL Ekstra Yük

OEM Kod

Kat Sayısı

M + S

3PMSF

Ses Yalıtımı

Patlak Yalıtımı

Pozisyon

Tube-Type

Fiyata Göre

Hankook Lastik

385/65R22.5 164K Hankook Th31 M+S 3003309

Hankook (3003309)
13.526,74 TL Satıcılar (17)
1 2 3

Hankook Lastik Fiyatları

Araç lastiğinin lider markalarından biri olan Hankook lastik, sürücü güvenliği ve emniyetli bir yol tutuşunun sağlanabilmesi adına üstün bir ayrıcalık sunar. En son teknolojisi sayesinde sürücünün yakıt tüketimi yapmasına imkan verir. Ayrıca kullanım amacına göre taşıyacağı yükün maksimum performans altında gerçekleşebilmesine destek sağlar. Lastik Borsası siz kullanıcılarına sunduğu kaliteli lastik çeşitleri ile daima öne çıkar ve beğeninizi kazanır. Siz de online alışveriş sitemiz üzerinden seçeceğiniz Hankook lastikleri sayesinde en ekonomik yakıt tüketimini gerçekleştirebilirsiniz.

Sektörün lideri Hankook kış lastiği şehir içi veya şehirler arası yolculuklarda yol emniyetini en doğru şekilde geliştirerek sürücünün gönül rahatlığı ile yoluna devam edebilmesine destek olur. Aracın türüne göre belirlenen lastik seçiminde ekonomik bir alışveriş yapmayı hedefleyen ve yol tutuş gücünde yüksek performans elde etmek isteyen müşteriler Lastik Borsası güvencesi ile Hankook’u tercih eder.

Bütçenize Uygun Hankook Lastik Fiyatları

Online alışveriş kataloğumuzda size özel birçok avantaj, güvenilir markalardan oluşan bir kategori listesi altında sunulur. Hankook lastik fiyatları da Lastik Borsası müşterisine özel olarak belirlenir ve ekonomik bir alışveriş fırsatı sağlar. Müşteri kendi aracına en uygun Hankook lastik türüne karar verirken teknik özellikleri detaylı bir şekilde inceleyebilir ve taşıt markası için ideal olan performansı yakalayabilir. Siz de mevsim şartlarına uygun ve dayanıklı bir tasarıma sahip Hankook lastikleri sayesinde yolculuk kalitenizi en üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Hankook markasını geniş ürün yelpazesi altında Lastik Borsası’nda detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

Dünyaca ünlü Hankook markasının 4 mevsim kullanılabilen lastik çeşitleri tüm taşıtlara özel olarak üstün bir teknoloji ile tasarlanır. Yol tutuşundan yakıt tasarrufuna kadar etki eden lastik, aracın tipine uyumlu olmalıdır. Lastik seçiminin doğru yapılması aracın yürüyen aksamına fayda sağlar. Siz de sayfamızın geniş filtreleme özelliğinden yararlanarak aradığınız ürüne kolaylıkla erişim sağlayabilir, böylelikle zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Yüksek Performans Sunan Hankook Lastikleri ile Tanışın

Lastik Borsası online alışveriş kataloğumuz sayesinde siz de aracınızın teknik özelliklerine uygun lastik seçiminde bulunabilir, lastiğinizin dönüş hızını artırabilirsiniz. Tüm beklentilerinizi ayrıcalıklı şekilde yerine getirecek Lastik Borsası’nda güvenilir markaların sunduğu fiyatları karşılaştırma imkanı yakalayabilirsiniz. Bu sayede daima bütçenize en uygun deneyimi yaşayabilirsiniz. Sayfamızın uygun fiyat garantisi sayesinde kullanım amacınız için tasarlanan Hankook markasına ait lastik çeşitlerine göz atabilir, dilediğiniz tercihte bulunabilirsiniz.

20 yıllık bir tecrübe ile sektörün buluşma noktası haline gelen Lastik Borsası daima müşteri memnuniyeti odaklı hareket eder. Birbirinden güvenilir markalar arasından alışveriş yapma fırsatı sunar. Hızlı ve ekonomik bir ilerleyiş seyrederek sipariş işlemlerinizi seri şekilde yerine getirir. Ödeme seçeneklerinde yer alan kredi kartına taksit imkanı ile bütçenize destek olur. Siz de sadece birkaç tıkla dilediğiniz Hankook lastik türüne ulaşabilirsiniz.