Konum
Lütfen konumuzunu seçiniz.

Şu an kullandığınız adresi veya konumunuzu seçerek bölgenize özel aynı gün teslim edilebilecek ürünleri görüntüleyebilirsiniz.

0
Sepetim
Online 0 Ziyaretçi Sayısı
Markalar

Üretim Tarihi

Genişlik
Çap
Bijon Ölçüsü
Offset
Göbek Ölçüsü
Renk Kodu
Bijon Sayısı
Fiyata Göre
Min: - Max:

Polo Jant

6.5X15" Elit Jant EW12 BLP PCD 5x100 ET40 E238BN05BL2

Elit Jant (ELT-E238BN05BL2)
1.169,19 TL Satıcılar (1)

6.5X15" Jant CMS 832 DB PCD 5X100 ET40 832-6515-5100-40-671-DB

CMS (CMS-832-6515-5100-40-671-DB)
1.589,19 TL Satıcılar (1)

Polo Jant Modelleri

Jant, aracınızın yol tutuş gücünü etkileyen en önemli faktörlerden biridir. Lastikle uyumlu şekilde seçilmesi büyük önem arz etmektedir. Lastik Borsası’nda tercihinize sunulan Polo jant da tüm araç tiplerine uygun olacak şekilde birçok renk ve modelde üretilmektedir. Dekoratif disk görevi gören Polo jant kapağı da sayfamızda bulunan ürünlerden bir diğeridir. Jant kapağı, tekerlek göbeğini ve bağlantılarını kapatmak için kullanılır. Sayfamız lastiğinizin performansına olumlu etki edebilecek tüm elemanları bünyesinde barındırmaktadır.

Online alışveriş mağazamızda 1000’i aşan jant modelleri ile aradığınız Polo jant ölçülerini akıllı filtreleme yaparak kolayca bulabilirsiniz. Pek çok ürün ve hızlı stoklama sistemi ile hizmetinize sunulan çevrimiçi sayfamız sizlerin  ihtiyacı olan jant modellerini daha yakından inceleyerek karar vermenize yardımcı olur. Siz de kaliteli malzeme yapısıyla Polo jant modelleri sayesinde yakıt ve zamandan tasarruf ederek sürüş keyfinizi artırabilirsiniz.

Her İhtiyaca Göre Polo Jant Modelleri

Lastik Borsası, size uygun arama kriterlerini sunarak dilediğiniz jant çapına, renk ve modeline ulaşmanızı sağlar. Seçeceğiniz jantın teknik özelliklerini kategorize ederek aradığınız ürüne kolaylıkla erişmenize olanak tanır. Siz de sayfamızın akıllı filtreleme sistemi ile ihtiyacınız olan jantın ölçüsünü, rengini ve modelini aratarak ürün fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Online alışveriş kataloğumuzda dünyaca ünlü markaların yer aldığı ve satıcıların en iyi fiyat garantisi sunduğu pek çok kategori bulabilirsiniz.

Lastik Borsası, bünyesinde barındırdığı birden fazla markanın jant modellerini inceleme fırsatı sunarak seçim yapma aşamanızı çeşitli kılar. Polo da bu markalardan biridir ve jant modeliyle tercihinize sunulur. Honda Civic Jant,  Borbet, FD Wheels, CMS, MAM, Kormetal gibi markalarla uyum göstererek öne çıkmaktadır. Lastik Borsası, çeşitli inç ölçülerine yer vererek aracınıza uygun seçim yapmanızı kolay hale getirir. Siz de sayfamızdan renk kodu bölümünü kullanarak aradığınız rengi bulabilir ve genişlik, çap gibi kriterlerle detaylandırma yapabilirsiniz.

Bütçenize Uygun Polo Jant Fiyatları

Polo Jant fiyatları, teknik özellikleri ve ideal performansına göre değişkenlik gösterebilir. Siz de satıcıların verdiği en uygun fiyat garantisi ve çeşitli avantajlar ile ürünler arası fiyat karşılaştırması yapabilir, aracınıza uygun jantı satın alabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı eksiksiz şekilde karşılamayı hedef edinen Lastik Borsası, müşteri hizmetleri servisiyle kafanızdaki soru işaretlerine yanıt bulmanızı kolay hale getirmektedir. Böylece şikayet ve önerileriniz karşılık bulmaktadır.

Lastik Borsası, siz müşterileri için ürünleri gruplandırarak mümkün olduğunca hızlı ve ekonomik bir şekilde aradığınız ürünü bulmanıza imkan tanır. Ödeme kolaylığı sağlamak için kredi kartlarına taksit ayrıcalığı ile öne çıkar. Siz de satın almak istediğiniz ürünü sipariş vermeden önce online alışveriş kataloğumuzda yer alan tavsiye bölümüne göz atabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı deneyimleri sayesinde bilinçli bir alışveriş yapma fırsatı yakalayabilirsiniz. Sayfamızın hızlı teslimat ve ücretsiz kargo fırsatından yararlanarak sipariş verebilirsiniz.