Konum
Lütfen konumuzunu seçiniz.

Şu an kullandığınız adresi veya konumunuzu seçerek bölgenize özel aynı gün teslim edilebilecek ürünleri görüntüleyebilirsiniz.

0
Sepetim
Markalar

Üretim Tarihi

Genişlik
Çap
Bijon Ölçüsü
Offset
Renk Kodu
Bijon Sayısı
Göbek (Porya) Ölçüsü
Fiyata Göre
Min: - Max:

19 inç

8.5X19'' Kormetal Jant DY409 S PCD 5x112 ET42 JI19-DY409-238

Kormetal (KRMT-JI19-DY409-238)
2.313,16 TL Satıcılar (1)

8.5X19" PCD 5X120 TPL 5139 BM ET34 72.56 mm JANT2744

TPL (TPL-JANT2744)
2.700,80 TL Satıcılar (1)

9.5X19" PCD 5X120 TPL 5139 BM ET37 72.56 mm JANT2745

TPL (TPL-JANT2745)
2.700,80 TL Satıcılar (1)
1 2 3

19 inç Çelik Jant Modelleri

Araçlar üzerinde kullanılan çelik jant modelleri, birçok alanda farklılık göstermektedir. Kullanım alanları, mevsimsel çeşitlilik, aracın tipi, kullanım şekli ve yol sürüşü önemli faktörler arasında yer alırken tercih edilen jant türü de aracın yakıt tüketiminde değişimler meydana getirmektedir. İnsanların araçlarında tercih ettiği lastik modeli kadar büyük önem taşıyan 19 inç çelik jant, sert darbelere karşı dayanıklı yapısı ile meydan okumaktadır. Araçların yol üzerindeki seyrini keyifli hale getirerek ve performans seviyesini artırarak kaliteli yolculuklar için zemin hazırlamaktadır. Lastik Borsası da dışarıdan gelen etkenlere göre her araca ve ihtiyaca uygun alternatif modeller sunmaktadır.

Çelik jant modelleri, dünyaca ünlü markalar tarafından Lastik Borsası’nda kullanıcı beğenisine sunulmuş olup online alışveriş kataloğumuzda özelliklerine göre kategorize edilmiştir. Siz de çelik jant çeşitlerini sayfamız üzerinden model, genişlik, offset, bijon ölçüsü, bijon sayısı, göbek ölçüsü, renk kodu ve fiyatına göre filtreleyebilir, ihtiyacınıza uygun modellere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun 19 inç Çelik Jant Fiyatları

Alıcı ve satıcı arasında denge kurarak çeşitli ürün özelliklerini kullanıcısına kolay bir şekilde sunan Lastik Borsası, dünyaca ünlü markalar arasında karşılaştırma yapma fırsatı tanımaktadır. Alanında uzmanlaşan bu markalar, çelik jantları aracın kullanım şekli ve modeline göre özel olarak tasarlamış olup daha güvenli ve verimli sürüş deneyimleri sunmaktadır. 19 inç çelik jant modelleri, kaliteli ve dayanıklı yapılarının yanı sıra genişlik, çap, offset, bijon ölçüsü, bijon aralığı, bijon sayısı, göbek ölçüsü ve renk gibi özellikleri ile de geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Araç için olmazsa olmaz bir ürün olan  çelik jant, dış görünüşün yanı sıra doğrudan aks sistemine bağlıdır ve performans seviyesini etkilemektedir.

Online alışveriş kataloğumuz, çelik jant modelleriyle siz kullanıcıların beğenisini kazanan pek çok yerli ve yabancı markayı bünyesinde toplayarak kullanıcısına uygun fiyat garantisi sunmaktadır. Siz de tercih ettiğiniz ürün doğrultusunda sayfamızda yer alan 19 inç çelik jant fiyatlarını diğer markalarla kıyaslayabilir, bütçenize uygun bir seçim yapabilirsiniz.

19 inç Çelik Jant ile Keyifli Yolculuklar

Aracın işlevselliğini göz önünde bulunduran kullanıcılar aynı zamanda estetik bir görünüm için çeşitli jant modelleri tercih edebilir. 19 inç jant modelleri geniş bir kitle  tarafından tercih edilmekte ve görünümleri ile şık bir  tasarım sunmaktadır. Mat siyah çelik jant modelleri, presleme ve kaynaklama tekniği ile üretilmiştir. Ayrıca uzun ömürlü kullanıma uygun bir gövde yapısı sunmaktadır.

Lastik Borsası, ünlü markaların piyasaya sürdüğü çeşitli jant modelleri ile geniş ürün yelpazesi sunmaktadır. Siz de online mağazamızdaki ürünler arasında filtreleme yapabilir ve ihtiyacınıza uygun ekonomik ürünleri bulabilirsiniz. Tercih ettiğiniz ürünlerde kredi kartına taksit imkanı, ücretsiz kargo ve hızlı teslimat gibi avantajlardan yararlanarak alışverişinizi keyifli hale getirebilirsiniz.