Konum
Lütfen konumuzunu seçiniz.

Şu an kullandığınız adresi veya konumunuzu seçerek bölgenize özel aynı gün teslim edilebilecek ürünleri görüntüleyebilirsiniz.

0
Sepetim

Üretim Tarihi

Fiyata Göre
Min: - Max:

Super Sentetik

Süper Sentetik Motor Yağı Çeşitleri

Motorlu araçlar için gerekli olan motor yağı, motor ve aracın uyum içinde çalışması için üretilir. Arada kaygan bir yağ tabakası oluşturarak uyumu güçlendirir. Yüzeylerin sürtünen kısımlarının aşınmasını önleyerek araçlarda uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Motorun içinde birçok önemli parça bulunur. Bu parçaların temizliği de motor yağı sayesinde gerçekleşir.

Motor yağının birden fazla çeşidi vardır. Bunlardan biri de aracınız için optimum performans sağlayan süper sentetik motor yağıdır. Sentetik motor yağının farkı daha çok içerisinde arıtılmış baz yağı içermesi ve daha gelişmiş arıtma sisteminden geçirilmesidir. Saf ve kaliteli yapıdaki bu tip motor yağı aracınız için oldukça faydalıdır. Siz de aracınızın üstün performans göstermesi ve bakımının tam olarak sağlanması için online alışveriş kataloğumuza göz atabilirsiniz.

Süper Sentetik Motor Yağı Özellikleri

Zamanla gelişen, modern yapıda üretilen ve motor yapısına uygun olan süper sentetik motor yağı aracınızın kalitesiyle birebir uyuma sahiptir. Daha yüksek koruma sağlayarak motorunuzun aşınmasını önler ve uzun süren bir koruma sağlar. Aynı zamanda motorun aşırı ısınmasını engeller. Modern motorlarda ve sentetik yağlara uygun motorlara sahip araçlarda kullanılması önerilir.

Yanlış motor yağı seçimi aracınız için oldukça kötü sonuçlara yol açabilir. Sentetik motor yağının ömrü de belli bir zaman sonra tükenir. Aracın hasara uğramaması ve sizi yarı yolda bırakmaması için yağın kontrolleri gerekli zamanlarda yapılmalı ve değiştirilmelidir. Değiştirilmesinin temel sebebi; zamanla oksitlenmesi ve sakızımsı yumuşak bir hale bürünmesidir. Bu tip yağlar kimyasal yollarla elde edilir. Yüksek sıcaklık durumlarında güçlü koruma özelliğine sahiptir. Düşük sıcaklıklarda ise akıcılığı yüksek bir performans gösterir. Motor yağı seçiminde bulunduğunuz iklim koşullarını göz önüne alarak hareket etmeniz büyük önem arz eder. Örneğin sıcak ve soğuk havalarda motorunuz için farklı yağ tipleri kullanarak uzun ömürlü bir kullanım sağlayabilirsiniz. Dilerseniz Lastik Borsası’ndan motorunuza yönelik olan sentetik yağlardan birini gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.

Süper Sentetik Motor Yağı Fiyatları

Markasına, viskozite değerine ve bulundurduğu özelliklere göre fiyatlarında değişiklik gösteren motor yağları aracınız için büyük öneme sahiptir. Online mağazamızda her bütçeye sahip kitleye uyan fiyatlarda ürün bulmak mümkündür. Yağın litresine göre de fiyatlarda değişiklik görülebilir. Ürünü almadan önce aracınızın ne kadar yağ alabildiğini öğrenerek almanız tasarruf etmenizi sağlayabilir. Sentetik motor yağı özellikleri markadan markaya değişmekle birlikte Lastik Borsası size en uygun ve en kaliteli yağları sunmak için çabalar. Ayrıca zamanı geçmeden yağı ve filtreyi değiştirdiğinizde yakıt ve para tasarrufu yapabilirsiniz.

Online alışveriş kataloğumuzda yer alan filtreleme özelliği sayesinde aracınıza uygun olan motor yağına hemen ulaşabilirsiniz. Aracınıza gösterdiğiniz bakım, yolculuk sırasında yarı yolda kalmanızın önüne geçer ve aracınızın hasar almasını engeller. Zamanında değiştirilmiş bir yağ aynı zamanda performansın optimum düzeye çıkmasına da yardımcı olur. Siz de aracınızın ve motorunuzun aşınmaması için gerekli olan motor yağını sayfamızdan satın alabilir, hızlı teslimat ve ücretsiz kargo ayrıcalığından faydalanabilirsiniz.