Konum
Lütfen konumuzunu seçiniz.

Şu an kullandığınız adresi veya konumunuzu seçerek bölgenize özel aynı gün teslim edilebilecek ürünleri görüntüleyebilirsiniz.

0
Sepetim
Markalar

Üretim Tarihi

Genişlik
Çap
Bijon Ölçüsü
Offset
Renk Kodu
Bijon Sayısı
Göbek (Porya) Ölçüsü
Fiyata Göre
Min: - Max:

Porche Jant

9.5X21" PCD 5X130 RC 374 ET44 71.6 mm SILVER JANT3000

RC (RC-JANT3000)
6.130,67 TL Satıcılar (2)

10X21" PCD 5X130 RC 181 ET50 71.6 mm BF JANT2026

RC (RC-JANT2026)
7.519,42 TL Satıcılar (2)

Porsche Jant Modelleri

Doğru jant seçimi aracın verimli bir yol tutuşu sağlaması için büyük önem taşır. Performansı artırmak ve aracın aksamında oluşabilecek verim kaybını önlemek adına aracı kullanım şekline en uygun jant modelini seçmek gerekir. Mevsim şartları ve aracın taşıyacağı yük gibi bazı özellikler de jantın sağlayacağı verimi etkilemektedir.

Lastik Borsası’nda yer alan Porsche jant da size keyifli bir sürüş sağlamayı hedeflemektedir. Lastiğin yol tutuşunu etkileyerek doğru bir seçimde maksimum düzeyde performans gösterir. Aynı zamanda aracınıza uygunluk sağlayan Porsche jant kapağı ile tekerlek bağlantı kablolarını estetik bir şekilde kapatabilir, dekoratif bir görünüm sağlayabilirsiniz. Online alışveriş kataloğumuzda bulunan ürün detay sayfalarına göz atarak almak istediğiniz ürün hakkında geniş bilgi edinebilirsiniz.

Yüksek Performans Sunan Porsche Jant

Size özel birçok avantajın yer aldığı online alışveriş kataloğumuz üzerinden çeşitli kriterlere göre Porsche jant modelleri hakkında detaylı incelemeler yapabilirsiniz. Sayfamızın filtreleme özelliğini kullanabilir, aradığınız ürüne kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz. Bünyesinde pek çok markaya yer veren Lastik Borsası’nda Porsche ve diğer markaların jant modellerini karşılaştırabilir, lastiğinizle ideal uyum gösteren jantı satın alabilirsiniz. Doğru bir jant, aynı zamanda yakıt tüketiminizi de doğrudan etkileyerek hem zamandan hem nakitten tasarruf etmenizi sağlar. Siz de online alışveriş kataloğumuz sayesinde keyifli bir alışveriş süreci geçirebilir, ihtiyaçlarınızı en güvenilir yoldan karşılayabilirsiniz.

20 yıllık tecrübesiyle alıcı ve satıcıyı bir araya getiren Lastik Borsası, lastik satıcıları ve alıcılar için özel bir online buluşma platformudur. En zorlu hava koşullarına dahi meydan okuyacak kalitede ürünlere yer vermektedir. Zengin ürün skalası ile seçim yapmayı zevkli hale getirirken aynı zamanda uygun fiyat garantisi de sunar. Siz de sürüş performansını artırmak adına geliştirilen ve aracın aksamında oluşabilecek deformasyonları engelleyen uygun malzeme seçimi ile olası kaza risklerini minimize edebilirsiniz. Yüzlerce marka arasından size özel fiyat listesini oluşturabilir, son derece zahmetsiz bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Bütçenize Uygun Porsche Jant Fiyatları

Sektörün buluşma noktası haline gelen Lastik Borsası daima en güvenilir ve en ekonomik alışveriş fırsatını yaratmak için sürekli gelişim gösterir. Bütçenize uygun Porsche jant fiyatlarına yer vererek cebinize hitap etmeyi hedefler. Siz de sayfamızdan jant seçiminde bulunmadan önce taban genişliği, yanak kesiti, yük ve hız endeksi gibi kriterleri göz önünde bulundurabilir, siparişinizi ona göre oluşturabilirsiniz. Online alışveriş kataloğumuzun ücretsiz kargo ve hızlı teslimat ayrıcalığı sayesinde satın aldığınız ürüne hiçbir kargo ücreti ödemeden hızlıca ulaşabilirsiniz.

Porsche jant, Lastik Borsası’nda kullanıcı beğenisine sunulmuş olup online alışveriş kataloğumuzda özelliklerine göre kategorize edilmiştir. Aynı zamanda kaliteli malzeme yapısıyla uzun süre kullanım sağlamaktadır. Doğru bir jant, araçlarınızın yolculuk sırasında aksamasını önleyerek lastiğin zeminle olan temasına olumlu şekilde etki etmektedir. Siz de alışveriş sürecinizde karar verme aşamasında sayfamızda yer alan ürün yorumlarına göz atabilir, farklı fikirlerden yardım alabilirsiniz. Siparişinizi hızlıca oluşturup satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.