Konum
Lütfen konumuzunu seçiniz.

Şu an kullandığınız adresi veya konumunuzu seçerek bölgenize özel aynı gün teslim edilebilecek ürünleri görüntüleyebilirsiniz.

0
Sepetim

245/40R18 97Y XL MICHELIN CrossClimate + 446325

Satıcı Puanı
7.6
Satıcı Puanı Nedir ?

Satıcının siparişleri onaylama, kargoya verme, ürünün doğruluğu ve gelen sipariş adetini onaylama oranına göre hesaplanır.

Satıcının puan detayını görüntüle
24 Saatte
KARGODA
Kargo
BEDAVA
Satıcının
AVANTAJLI Ürünleri
Stok:
4
adet
Üretim Tarihi : 34/2020

Kategori

Oto Lastik

Mevsim

4Mevsim

Taban Genişliği

245

Yanak Kesiti

40

Jant Çapı

18

Yük Endeksi

97

Hız Endeksi

Y

XL Ekstra Yük

XL

Ürün Tipi

Lastik

Ebat

245/40R18

Desen

CrossClimate +

Yük/Hız Endeksi

97Y

Michelin CrossClimate+ binek oto lastikleri kategorisinde geniş ebat yelpazesine sahip 4 mevsim lastik. Günlük sürüşte rafine konfor, kuru, ıslak zemin ve kar çekişinde kendinden emin performans sergiler. Üstün yeteneklere sahip 4 mevsim lastik, performans arayan sedan, coupe, station vagon ve crossover sürücüleri için geliştirilmiştir. CrossClimate plus endüstrinin şiddetli kar seviyesi gereksinimlerini karşılar ve hem yaz hem kış kullanımına uygundur. Bir önceki nesil lastik bileşenleri geliştirilerek üretilmiştir. Bir çok ebat plus kullansa da bazı ebatlarda CrossClimate kullanılmaya devam etmektedir.

Michelin Önerisi

Optimum araç performansı için tek seferde dört benzeri lastik satın almak en iyisidir. 3PMSF ve M+S sembolüne sahip 4 mevsim lastiğidir. Bu etiket değerleri aracın mobilitesinin ve çekişinin artması sağlarken yolda kalmaların da önüne geçmek için gereklidir.

245 / 40 r18  Michelin CrossClimate plus fiyatı kendi 4 mevsim lastik segmenti ile kıyaslandığında uygun olarak değerlendirilebilir. Kalitesi en iyiler arasında yer almasını sağlamakta ve sürücüler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Güvenlik

  • 245 40 18 Michelin CrossClimate + bir önceki nesile göre kuru zemindeki performansını artırmış ve 1.sınıf yaz lastiği konumunu korumaktadır. Kar’da mükemmel çekiş sağlar.
  • “Ever Grip” teknolojisi, araca takıldığı günden itibaren kullanım ömrü boyunca yüksek güvenlik sunar.
  • Hem ıslak hem kuru zeminde iyi frenleme.
  • 245/40R18 97Y XL MICHELIN CrossClimate + birbirine kenetlenen 3 boyutlu derinlemesine kanallara sahip V şeklindeki deseni ile buz, sulu kar, yoğun karlı yollarda kısa fren mesafesi ve iyi çekiş gücü sağlar.
  • Yeni nesil silika esaslı sırt hamuru bileşimi, 4 mevsim sıcaklıklarında esneklik ve üstün kavrama performansı sağlar. 

Tasarruf  

 
  • Hem pratik hem de bütçesel nedenlerden dolayı birçok sürücü yaz ve kış aylarında lastik değiştirmek istemiyor. Michelin CrossClimate + her mevsime uygun tasarımı ve bileşeni sayesinde en iyi özelliklerini sunarak sürücülerin ihtiyaçlarını tüm mevsimlerde karşılıyor. 
  • Sert sırt deseni sayesinde lastiğin aşınma ömrü optimize edilmiştir. Rakiplerinden %28 daha uzun km ömrü sağlar.

TEST

AutoBild 3 Ödül
  • Exemplary 2019
  • Test Winner 2019
  • Eco-Master 2019