Konum
Lütfen konumuzunu seçiniz.

Şu an kullandığınız adresi veya konumunuzu seçerek bölgenize özel aynı gün teslim edilebilecek ürünleri görüntüleyebilirsiniz.

0
Sepetim
Online 0 Ziyaretçi Sayısı
Yakıt Ekonomisi C Fren Mesafesi C Gürültü Seviyesi 73 dB 3PMSF Tüm Özellikler

225/75R16C 118R Pirelli WINTER CARRIER 2431500

Satıcı Puanı
7.8
Satıcı Puanı Nedir ?

Satıcının siparişleri onaylama, kargoya verme, ürünün doğruluğu ve gelen sipariş adetini onaylama oranına göre hesaplanır.

Satıcının puan detayını görüntüle
24 Saatte
KARGODA
Kargo
BEDAVA
Satıcının
AVANTAJLI Ürünleri
Stok: 2 adet
Üretim Tarihi : 2020

Kategori

Hafif Ticari Lastikleri

Mevsim

Kış

Yakıt Ekonomisi

C

Fren Mesafesi

C

Gürültü Seviyesi

73

Taban Genişliği

225

Yanak Kesiti

75

Jant Çapı

16

Yük Endeksi

118

Hız Endeksi

R

Ürün Tipi

Lastik

Ebat

225/75R16C

Desen

WINTER CARRIER

Yük/Hız Endeksi

118R

3PMSF

3PMSF

Pirelli Winter Carrier kış lastiği en ağır kış koşullarında dahi kullanıma uygundur. Özel sırt deseni sayesinde güvenli sürüş deneyimi sunar. 225/75R16C 118R Pirelli WINTER CARRIER hafif ticari araçlar için özel üretilmiştir. Aynı desene ait diğer mevsim seçenekleri de mevcuttur. Kış lastiği yönetmeliğine uygundur. 3PMSF etiket değeri ile zorlu kış koşullarına uygun kullanımı tescillidir. 

Şehir içi dur-kalk ve uzun yolda sunduğu konfor ve performansla hafif ticari araç sürücülerinin tercihi haline gelmiştir. Karlı ve buzlu yollarda iyi bir yol tutuşu ve güvenlik sağlar. 225/75R16C 118R Pirelli WINTER CARRIER kış lastikleri profesyoneller için hafif ticari sınıfında liderdir. Geliştirilen profil yapısı bir önceki nesile göre sağladığı performans ile pazar lideri seviyesine büyük ölçüde yerleşmiştir.

225 75 16 Pirelli Winter Carrier kış lastiği fiyatları kendi segmentindeki lastiklere göre hem daha uygun fiyatlıdır hem de daha yüksek performanslıdır. Kalite fiyat performansı değerlendirildiğinde hafif ticari grubunda tercih edilmede açık ara öndedir.

Güvenlik

  • Karlı yollarda mükemmel yol tutuşu sağlar bu sebeple Pirelli Winter Carrier kar lastiği olarak da değerlendirilebilir.
  • Sahip olduğu 3 geniş çevresel kanallı yeni taban deseni su tahliyesini hızlandırır ve ıslak zeminde maksimum güvenlik sağlar.
  • Geometrik profile sahip özel taban deseni yola tutunmayı sağlamlaştırır böylece güvenli sürüş deneyimi sunar.

Tasarruf

  • Uygun mevsim koşullarında kullanıldığında %30 km daha uzun km ömrü sunar. 
  • Yuvarlanma direnci bir önceki nesile göre %10 daha az olduğundan daha iyi yakıt tasarrufu sağlar.
Satıcı
Taksit ve Açıklama
Fiyat
Adet
Satıcı 9.1
Satıcı Puanı Nedir ?

Satıcının siparişleri onaylama, kargoya verme, ürünün doğruluğu ve gelen sipariş adetini onaylama oranına göre hesaplanır.

Satıcının puan detayını görüntüle
2.964,77 TL
1 adet