Konum
Lütfen konumuzunu seçiniz.

Şu an kullandığınız adresi veya konumunuzu seçerek bölgenize özel aynı gün teslim edilebilecek ürünleri görüntüleyebilirsiniz.

0
Sepetim
Online 0 Ziyaretçi Sayısı
Yakıt Ekonomisi C Fren Mesafesi B Gürültü Seviyesi 68 dB M+S 3PMSF Tüm Özellikler

185/60R15 88T XL Nokian WR Snowproof T430972

Satıcı Puanı
0
Satıcı Puanı Nedir ?

Satıcının siparişleri onaylama, kargoya verme, ürünün doğruluğu ve gelen sipariş adetini onaylama oranına göre hesaplanır.

Satıcının puan detayını görüntüle
En Geç
13.08.2022 Tarihinde Kargo'da.
Kargo
BEDAVA
Satıcının
AVANTAJLI Ürünleri

Kategori

Otomobil Lastikleri

Mevsim

Kış

Yakıt Ekonomisi

C

Fren Mesafesi

B

Gürültü Seviyesi

68

Taban Genişliği

185

Yanak Kesiti

60

Jant Çapı

15

Yük Endeksi

88

Hız Endeksi

T

XL Ekstra Yük

XL

Ürün Tipi

Lastik

Ebat

185/60R15

Desen

WR Snowproof

Yük/Hız Endeksi

88T

M + S

M+S

3PMSF

3PMSF

Nokian WR Snowproof kış lastiği sedan otomobiller, spor araçlar, station wagon türündeki araçlara yönelik yüksek performans isteklerini karşılamaya yönelik üretilen birinci sınıf lastik. Lastik, Nokian WR D4’ün yerini almıştır. Toplamda 92 ebatta mevcut olup bazı AUDI A1 araçlarda orijinal ekipman olarak kullanılmıştır.

Kuzey kutbu kışları ve Alplerde yapılan ar-ge sonucu üretilen 185/60R15 88T XL Nokian WR Snowproof, zorlu kış koşullarında maksimum güvenlik sağlar. Üzerinde yer alan 3PMSF ve M+S etiket değeri ile zorlu kış koşullarında güvenli kullanıma uygun olduğunu belgelemektedir.

185 60 15 88 T Nokian WR Snowproof lastik fiyatı segmentindeki ürünlerle kıyaslandığında kalitesi de göz önünde bulundurularak uygun fiyatlı lastik grubunda değerlendirilebilir.

Güvenlik

  • Karlı ve ıslak zeminlerde, değişken kış koşullarında dengeli sürüş deneyimi yaşamanızın yanı sıra sağlam yol tutuşu sağlamaktadır.
  • B sınıfı kısa fren mesafesi ile maksimum güvenlik sağlamak üzere tasarlanmıştır.
  • 185/60R15 88T XL Nokian WR Snowproof özel tasarımı sayesinde değişen kış koşullarına kolaylıkla adapte olmaktadır.
  • Karışımında kullanılan özel bileşenler sayesinde hem ılıman havalarda hem zorlu kış koşullarında üstün performans sağlar, böylece farklı sıcaklıklarda güvenle kullanılabilmektedir.
  • Sahip olduğu simetrik sırt blokları, uzunlamasına 4 oluk ve kılcal kanallar sayesinde hem suyun hem de karların hızla tahliye edilmesini sağlamaktadır.

Tasarruf ve Konfor

  • ‘Sessiz yanak teknolojisi’ ile üretilen Nokian WR Snowproof, lastik yapısından ve yoldan kaynaklanan sesi ve titreşimi yüksek düzeyde absorbe ederek sürüş konforunuzu arttırır.
  • 1856015 WR Snowprood düşük yuvarlanma direnci yakıt tasarrufu konusunda olumlu etki sağlamaktadır. Bazı ebatlar için B etiket değeri yer almaktadır.
  • Uygun mevsim koşullarında uzun ömürlü kullanım sağlar.