Konum
Lütfen konumuzunu seçiniz.

Şu an kullandığınız adresi veya konumunuzu seçerek bölgenize özel aynı gün teslim edilebilecek ürünleri görüntüleyebilirsiniz.

0
Sepetim
Markalar

Üretim Tarihi

Voltaj
Kapasite
CCA EN
Fiyata Göre
Min: - Max:

125 Amper

125 Amper Akü Çeşitleri

125 amper aküler gelişmiş bir teknoloji ile üretilmiştir. Dayanıklı malzemeler kullanılarak tasarlanmıştır ve uzun kullanım ömrü sunmaktadır. Ayrıca daha az deşarj özelliği olmakla birlikte üretimde dayanıklılığı fazlalaştıran plakalar kullanılmıştır. Gelişen teknoloji ile birlikte aşınmayı önleyici korozyon direnci bulunmaktadır.

12 volt 125 amper akü kullanımı ağır hizmet araçlarda mümkündür. Genellikle traktör gibi vasıtalarda kullanılmaktadır. Bu aküler binek ve hafif ticari araçlarda kullanılan akülere göre daha farklıdır. Performansı, aracın büyüklüğüne göre farklılık gösterir. Uzmanlar tarafından yalnızca uyumlu olduğu araçlarda kullanılması önerilir. Ticari ve ağır vasıtaların enerji ihtiyacı düşünülerek tasarlanmış olup daha farklı bir performansa sahiptir.

125 Amper Traktör Akü Fiyatları

125 amper traktör akü fiyatları hafif ticari ve binek araçlara göre değişkenlik gösterir. Ancak bu durum fiyatların daha fazla olduğunu düşündürmemelidir. Aracın boyutuna ve performansının gücüne oranla akü fiyatlarında farklılık seyretmektedir. Çeşitli markaların 125 amperlik aküleri bulunmakla birlikte bu akülerin fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Siz de Lastik Borsası’nda pek çok farklı markaya ait olan traktör akülerini görebilir ve farklı markalar üzerinden fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Traktör aküleri özel olarak tasarlanmıştır ve dayanıklılığı daha fazladır. Bu durum maliyetleri etkileyerek diğer akülere göre fiyat aralığının artmasına neden olmuştur.

125 amper akü fiyatları da online alışveriş kataloğumuzda uygun fiyat garantisiyle sizlere sunulmaktadır. Akü kullanımında son teknolojik özelliklere göre üretilmiş ve uzun ömürlü bir kullanım sağlayan akülerden yana seçim yapmak gerekir. Kaliteli akü, araçta üstün performans sağlamaktadır.

Akü Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Akü seçiminde ilk olarak göz önünde bulundurulması gereken; aracın fonksiyonu ve ne amaçla kullanıldığı olmalıdır. Örnek verilecek olursa 125 amper jel akü genellikle traktör ve ağır hizmet amacı ile kullanılan araçlarda tercih edilmektedir. Bu sayede araçta üstün performans sağlanmaktadır. Akü seçerken dikkat edilmesi gereken bir başka husus da akünün çevre dostu olmasıdır. Son dönemde üretilen akülerin oldukça önemli bir kısmı çevre dostu olarak üretilmiştir. Siz de hem zengin ürün çeşitliliğine göz atmak hem de aracınıza uygun bir akü satın almak için online alışveriş kataloğumuzu ziyaret edebilirsiniz. Sayfamızda bulunan geniş filtreleme özelliğini kullanarak aradığınız ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bir başka önemli husus ise akü seçerken SFB teknolojisine sahip akülerin tercih edilmesidir. Bu aküler aracın marş ihtiyacı olduğu durumlarda ve motor çalışmadığı zamanlarda gerekli ihtiyacı karşılamaktadır. Zorlu iklim şartlarında herhangi bir problem yaratmayan aküleri tercih etmek aracın kullanımı esnasında mağdur olmamanız açısından önemli bir durumdur. Siz de Lastik Borsası’nın hızlı teslimat ve ücretsiz kargo ayrıcalığından yararlanarak aracınıza uygun akü seçiminde bulunabilirsiniz.