Konum
Lütfen konumuzunu seçiniz.

Şu an kullandığınız adresi veya konumunuzu seçerek bölgenize özel aynı gün teslim edilebilecek ürünleri görüntüleyebilirsiniz.

0
Sepetim

Mevsim

Taban Genişliği

Yanak Kesiti

Jant Çapı

Yük Endeksi

Hız Endeksi

XL Ekstra Yük

Kat Sayısı

M + S

3PMSF

Fiyata Göre

PointS

165/70R14 81T Points 4 Seasons 15543080000

PointS (15543080000)
1.414,00 TL Satıcılar (1)
1 2 3

Points Lastik Fiyatları

Kullanıcılarına güvenli bir yolculuk sunabilmek için kataloğunda prestijli markalara yer veren Lastik Borsası, her kullanıcıya uygun fiyat ve seçenek çeşitliliği ile pek çok alternatifi tercihinize sunmaktadır. Mağazamızda yer alan ve 4 mevsim için alternatifler sunan Points lastikler de konforlu ve güvenli bir yolculuk sağlamaktadır. Siz de Lastik Borsası’nda bulunan Points lastik ürünlerini inceleyerek farklı satıcılar tarafından verilen fiyatları kolaylıkla değerlendirebilirsiniz. Fiyatlar arasında karşılaştırma yaparak bütçenizi aşmayan seçeneği tercih edebilirsiniz.

Points lastik modellerinde ihtiyacınızı karşılayacak olan lastiği değerlendirerek alternatif seçenekler sunan satıcılar arasından dilediğiniz lastiği sipariş edebilirsiniz. Sayfamızın tüm kredi kartlarına taksit imkanından yararlanabilir, ödeme kolaylığı elde edebilirsiniz. Online alışveriş kataloğumuzun hızlı teslimat ayrıcalığı sayesinde satın aldığınız ürüne hemen kavuşabilirsiniz.

Points Lastikleri ile 4 Mevsim Güvenli Yolculuk

4 mevsim boyunca sizi yarı yolda bırakmayacak Points lastiklerini online alışveriş kataloğumuzdan tüm teknik detaylarıyla inceleme fırsatı yakalayabilirsiniz. Points lastikler, farklı teknik özellikleri ile her iklime uyum sağlamaktadır. Points summerstar, Points winterstar olarak yaz ve kış mevsimlerine göre alternatiflere ayrılan Points lastikler aynı zamanda Points season seçeneğiyle de siz kullanıcılara konforlu bir yolculuk yaşatmayı hedeflemektedir.

Siz de aracınıza uygun doğru bir lastik seçimi için lastiğin taban genişliğine, yüksekliğine ve yük ve hız endeksine dikkat etmelisiniz. Bu aşamada sayfamızda yer alan ürün detay sayfalarına bakarak tercih edeceğiniz Points lastik modelinin teknik özelliklerine göz atabilirsiniz. Aracınızın faaliyetine uygun seçeneği Lastik Borsası’ndan sipariş ederek yolculuğu keyifli ve güvenilir bir hale getirebilirsiniz. Farklı model çeşitliliğiyle beğeninizi kazanmayı hedefleyen Points lastik ile maksimum performansa uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Üstün yol tutuş gücü ve yüksek kalitesiyle lastik ürünlerinde nitelikli, güvenilir bir uzman bakış açısı sunan Points lastikleri sayesinde 4 mevsim boyunca rahat edebilirsiniz.

Bütçenize Uygun Points Lastik Fiyatları

20 yıllık tecrübesiyle kendini her daim geliştiren Lastik Borsası, bünyesinde farklı markalara yer vererek alıcı ve satıcıyı bir araya getiren online buluşma platformudur. Siz kullanıcıların seçim yapma aşamasını keyifli kılmak için zengin ürün çeşitliliğine yer vermektedir. Aracınız için ideal olan lastiğe ulaşmanız için Points lastik modellerini beğeninize sunmaktadır. Siz de farklı satıcılar üzerinden araştırma yaparak dilediğiniz lastiği satın alabilirsiniz.

Yaz ve kış lastiklerinin yanı sıra Points, 4 mevsim lastik seçeneğiyle de karşınıza çıkmaktadır. Siz de yolculuğunuza konfor getirmeyi amaçlayan Points lastiklerini satıcıların vermiş olduğu fiyat aralıklarına bakarak değerlendirebilir, aradığınız özellikleri kategoriler arasından seçerek alternatifleri görebilirsiniz. Sayfamızda yer alan filtreleme özelliğini kullanarak aradığınız ürünün teknik özelliklerini sıralayabilir, kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz. Lastik Borsası’nın arama kısmı sayesinde lastiğinizin taban genişliği, yanak kesiti gibi ölçümlerini seçerek aracınıza uygun Points lastiğini tedarik edebilirsiniz. Online alışveriş kataloğumuzda bütçenize uygun şekilde oluşturulmuş Points lastik fiyatlarını inceleyerek ekonomik bir tercihte bulunabilirsiniz.