Konum
Lütfen konumuzunu seçiniz.

Şu an kullandığınız adresi veya konumunuzu seçerek bölgenize özel aynı gün teslim edilebilecek ürünleri görüntüleyebilirsiniz.

0
Sepetim

Voltaj

Kapasite

CCA EN

Fiyata Göre

Optima

Optima Akü Modelleri

Pek çok araç sahibinin de bildiği gibi, etkili bir ateşleme sistemi, aracın daha kolay ve etkili çalışabilmesi için son derece büyük önem taşımaktadır. Başka bir deyişle, içten yanmalı motorlarda ateşleme için gerekli enerjiyi sağlayan akünün doğru seçilmesi, araç performansını da doğrudan etkilemektedir.

Siz de aracınıza uygun, yüksek performans sunacak kaliteli ve güvenilir akü modelleri arayışındaysanız, Optima marka aküleri Lastik Borsası’nın online mağazası sayfalarında keşfedebilir, aracınıza ve bütçenize en uygun alternatifleri yalnızca birkaç tıkla satın alabilirsiniz!

Optima Akü Fiyatları

Optima akü fiyatları, diğer markalarda da olduğu gibi ürünlerin teknik özelliklerine göre değişiklik gösterse de, Türkiye’nin lastik mağazası Lastik Borsası, siz değerli kullanıcılarına her zaman uygun fiyat garantisi sunmakta, sektörün en deneyimli ve güvenilir satıcılarını sizlerle buluşturarak cüzdanınıza en uygun ürünleri bulmanıza yardımcı olmaktadır. Online kataloğumuz sayfalarında farklı satıcıların sunduğu Optima akü fiyatlarını kıyaslayabilir, son kararınızı bu doğrultuda verebilirsiniz.

Optima akü modelleri, otomobil/hafif ticari araç ve marin aküler olarak iki ana gruba ayrılmaktadır. Sayfanın sol tarafında bulunan filtreleme panelini kullanarak; araç tipi, voltaj, kapasite ve fiyat gibi belli başlı kriterler üzerinden filtreleme yapabilir, bu sayede aracınıza en uygun Optima akü modelini daha kolay ve hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.

Hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istediğiniz Optima akü modelini detaylı bir şekilde incelemek için ilgili ürün detay sayfasına göz atabilir, burada ürünün teknik ayrıntıları hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz gibi değerlendirmeleri ve satıcı yorumlarını da okuyabilir, ayrıca farklı satıcıların fiyat tekliflerine de göz gezdirebilirsiniz. Aracınıza en uygun olduğunu düşündüğünüz Optima akü modelini satın almak için, sanal mağazamızın pratik ve güvenli online alışveriş sistemini kullanarak dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden kolayca sipariş verebilirsiniz.

Akü modelleri ve diğer herhangi bir konuda sorularınız için ise, müşteri hizmetleri sistemi üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.